Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

25

KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Yurt Dışı İş Gezisi Destekleri çerçevesinde KOBİ’lerimiz; oda-borsaları kanalı ile sektörel ve en az 10 KOBİ’nin katılımı ile yurtdışına gerçekleştirecekleri iş gezilerinde destek almaya hak kazanmaktadırlar.

[Devamını oku...]

24
Ticaret Bakanlığı Yetkililerince Yapılan Firma Ziyaretleri

 T.C Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğünden gelen Daire Başkanları ve Ticaret Uzmanlarından oluşan  heyet Çankırı da öne çıkan sektörlerde  Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN,Ticaret İl Müdürü Mehmet Ali YARANBAŞI ve KUZKA  İl Müdürü Oral TAŞÇI’nın katılımlarıyla yerinde firma  ziyaretlerinde bulunarak firmaların sorun ve çözüm önerilerini dinlediler.

[Devamını oku...]

22
İhracata Yönelik Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

 

Odamız toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısının açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN içimizden biri olan  Türkiye Odalar Borsalar Birliğinde  (TOBB) görev almış   Ticaret Bakanımız  Sayın Ruhsar PEKCAN Hanımefendiye  ve TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU Beyefendiye iletmiş olduğumuz ilimizin sorunlarını  yerinde inceleme yapmak üzere T.C Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Daire Başkanları ve Uzmanlardan oluşan heyete ilimizde bulunan üretim yapan firmaları yerinde ziyaret ederek sorunlarının tespit  etmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

[Devamını oku...]

21

Sanayi Sicil Belgesine sahip işletmelerin yıllık işletme cetveli belirtilen zaman içerisinde http://sanayisicil.sanayi.gov.tr internet adresinden kullanıcı adıyla giriş yaparak ‘Yıllık İşletme Cetvelini’ 2018 yılı bilgilerini 30 Nisan 2019 tarihine kadar beyan etmeleri gerekmektedir.

[Devamını oku...]

20

 

Türkiye’nin Toronto Başkonsolosluğu tarafından  , 20-23 Mayıs 2019 tarihlerinde Toronto’da 25 bin kişinin ,120 ülkeden 1000’i aşkın startup şirketinin ve yatırımcıların katılımıyla ‘’Collusion ‘’ isimli yüksek teknoloji konferansının düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

18
2019 İstihdam Seferberliği Filmi

 2019 İstihdam Seferberliği Filmini İzlemek İçin https://tobb.org.tr/istihdam/Videolar/Filmler/

[Devamını oku...]

18
TKDK VE KOSGEB  BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİ

 15.03.2019 tarihinde odamız  ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda TKDK hibeleri ve KOSGEB destekleri işadamları ve esnafa anlatıldı.

 

[Devamını oku...]

11

 28.02.2019 tarihli ve 30700 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunla,3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanununa geçici muafiyet maddesi eklenmiştir.

[Devamını oku...]

11
Tobb Çankırı Kadın Girişimciler İstanbul’daki Türkiye Girişimci Kadın Buluşmasında İlimizi Temsil Ettiler

 

Ticaret Bakanlığı organizasyonunda, Tobb ve Tesk’in  ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Girişimci Kadın Buluşması etkinliği 8 Mart 2019 tarihinde Sayın Emine Erdoğan‘ın teşrifleri ,Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar PEKCAN, Tobb Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Tesk  Başkanı Bendevi PALANDÖKEN’in katılımları ile 81 ilden katılan kadın girişimcilerle birlikte İstanbulda gerçekleşdi.

[Devamını oku...]

08
Çukurova Ahşap İşleme Makinaları Fuarı 2019

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Bu önemli buluşmada sizde yerinizi alın.

Detaylı bilgi için www.tuyap.com.tr/cukurovaahsapislemefuari/ 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 33İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017