Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Haberler

KUZKA YÖNETİM KURULU KASTAMONU’DA TOPLANDI

  • 11.10.2019
  • ctso

Kastamonu’da toplanan KUZKA yönetim kurulu üyeleri, Ekim ayı toplantısında sosyal destek programı

İle 2020 çalışma programı ve bütçesi görüşüldü.

 

Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Köksal ŞAKALAR başkanlığındaki toplantıya, Çankırı Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge AKTAŞ, yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Valisi Yaşar KARADENİZ, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip VİDİNLİOĞLU, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Sinop Belediye Başkanı Barış AYHAN, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz FINDIKOĞLU, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim AKBAŞ ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ katıldı.


KUZKA Ekim ayı yönetim kurulu toplantısı için Kastamonu’da bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, 2019 yılı sosyal destek programı ile 2020 yılı çalışma programı ve bütçesi maddelerinden oluşan toplantı gündemini ele aldı.


Ajans Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ’in KUZKA faaliyetlerine ilişkin yönetim kurulu üyelerine yönelik gerçekleştirdiği bilgilendirme sunumunun ardından, basına kapalı olarak devam eden toplantı gündem maddelerinin ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

 

KUZKA YÖNETİM KURULU KASTAMONU’DA TOPLANDI
KUZKA YÖNETİM KURULU KASTAMONU’DA TOPLANDI
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017