Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Haberler

PARAF KREDİ KARTI TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMANI PROTOKOLÜ İMZALANDI.

  • 30.12.2020
  • ctso

Paraf kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imza töreni, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Türkiye Halk Bankası Çankırı Şube Müdürü Murat Gülşen’in katılımlarıyla gerçekleştirildi. Çankırı Şube Müdürü Murat Gülşen, Bu ürünümüzle alıcılar ve satıcılar arasında büyük bir tedarik zinciri kuruyor, üye iş yeri ve kurumsal kart alt yapımız üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunuyoruz” dedi.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten de yaptığı konuşmada, Yaklaşan yeni yılda tüm üyelerimize sağlık, mutluluk ve huzur dileklerini iletirken, Halk Bankası ile çok önemli bir iş birliği başlattıklarını ifade etti.  

İmzalamış olduğumuz Paraf kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolüyle:
-Alternatif tahsilat ve ödeme yöntemi.
-Çek, Senet, Teminat Mektubu vb. ürünlere alternatif oluşturarak süreçleri sadeleştirme.
-POS üzerinden yapılacak satışlarda satıcıya tahsilat garantisi sunma. Eşit taksitli/vadeli mal ve hizmet satışlarının tahsilatını Banka garantisi ile yapabilme,
-Avantajlı fiyat ve vadelendirme avantajı sunma. Mal ve hizmet alımları eşit taksitli veya esnek vadeli olarak gerçekleştirilebilme. Alıcı firmalar 540 güne varan vadeye kadar işlem yapabilme,
-Mal ve hizmet alımları için nakit taşıma ihtiyacını ve riskini ortadan kaldırma,
-Tek karta çoklu limit yönetimi; Aynı kart ile kapalı devre ve genel limit kullanım imkanı ,
-Öngörülebilir maliyet gibi imkanlar sunmaktadır.

Konuşmaların ardından Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten ve Türkiye Halk Bankası Çankırı Şube Müdürü Murat Gülşen Paraf kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolünü imzaladılar. 

 

PARAF KREDİ KARTI TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMANI PROTOKOLÜ İMZALANDI.
PARAF KREDİ KARTI TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMANI PROTOKOLÜ İMZALANDI.
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017