Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

Entries for 'ctso'

21

 26.02.2019 Salı saat 10:00’da odamız konferans salonunda Düzce Teknopark’ın girişimci adayları için düzenlenecek 1512 Tübitak Bigg Dünya ve Cosme-EEN programı bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

[Devamını oku...]

20

 Türk Eximbank tarafından düzenlenecek olan imalatçı/ihracatçı ve döviz kazandırıcı faaliyetlerde bulunan firmalara yönelik olarak kredi,sigorta ve garanti programlarını tanıtmak üzere 05.03.2019 tarihinde saat 14:00’de odamız konferans salonunda bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

[Devamını oku...]

20

 İşyerlerindeki koşullar nedeniyle çalışanlar iş kazasına uğramakta,meslek hastalıklarına yakalanmaktadır.İşçi  sağlığı ve iş güvenliği,bütün çalışanları ilgilendiren,çalışma yaşamının en temel unsurlarından biridir.İşçi sağlığı ve iş güvenliğindeki temel amam;sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasıdır.Çalışanların sağlığına zarar verebilecek hususların önceden belirlenerek gereken önlemlerin alınması,iş kazası getirmeden,meslek hastalıklarına yakalanmadan,rahat ve güvenli bir ortamda çalışmaların sağlanmasıdır.Bir başka ifadeyle;işyerinde meydana gelebilecek iş kazası ve meslek hastalıkları gibi her türlü riske karşı gerekli ve yeterli tedbirleri  alınması,çalışanların ruhsal ve bedensel sağlıklarının korunması ve üretimin devamlılığın sağlanmasıdır.

[Devamını oku...]

12

 Meksika'nın Ankara Büyükelçiliği'nin ilgide kayıtlı yazısında, 24-27 Nisan 2019 tarihlerinde Meksika'nın bir eyaleti olan Santa Lucia'da, "Meksika Havacılık Fuarı (FAMEX)"nın düzenleneceği bildirilmektedir. 

[Devamını oku...]

12

  "Emlak Danışmanları", "Servis Aracı Şoförleri" ve "Köprülü Vinç Operatörleri" için Ocak 2019 itibariyle sınav ve belgelendirme hizmetinin başlatılacağı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

08
Raif OKTAY’dan Odamıza Ziyaret

İyi Parti Belediye Başkanı adayı ve eski Çankırı Belediye Başkanı Raif OKTAY,İl Başkanı Bora KANAT ,İlçe Başkanı Erkan DOĞAN  ve beraberindeki partili heyet ile birlikte yerel seçimler kapsamında odamıza ziyarette bulundular. Raif OKTAY Türkiyede olduğu gibi Çankırı’da da betonlaşmanın yüksek olduğunu belirterek Çankırılıların nefes alacağı yeşil alanların çok kısıtlı olduğunu belirtdi.  

[Devamını oku...]

08
Sgk İl Müdürü ve İşkur İl Müdürü’nün Katılımıyla Odamızda Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

 07.02.2019 Perşembe günü  odamızda Sosyal Güvenlik Kurumu Çankırı İl Müdürü Hicran ÇAKMAKÇİ ve Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Alim ÇAYCI’nın katılımlarıyla işverenlere ve işveren temsilciliklerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleşmiştir.

[Devamını oku...]

04
Mhp Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı ESEN’den Odamız Ziyaret

 Mhp Belediye Başkanı adayı İsmail Hakkı ESEN,İlçe Başkanı Bahadır AKBABA ve beraberindeki heyet ile birlikte yerel seçimler kapsamında odamıza ziyarette bulundular.Ziyaret esnasında İsmail Hakkı ESEN Çankırı ile ilgili projeleri anlattı ve demokratik yarışta kazananın Çankırı olmasını diliyorum dedi .

[Devamını oku...]

04

 Avrupa Birliği’nin EU 2020 adını verdiği 2020 yılına yönelik stratejisini tanımlayan ana politikalardan biri,”Küreselleşen Çağ için Sanayi Politikası” olarak belirlenmiştir.Bukapsamda,Avrupa Birliği tarafından, 2014-2020 yıllarını kapsayan ve kısaca COSME (İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Programı) olarak adlandırılan bir program ortaya konulmuştur.KOSGEB,ülkemizde COSME programının ulusal koordinasyonundan sorumlu kurum olarak yetkilendirilmiştir.

[Devamını oku...]

04
 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği(TBB) Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı

01Şubat 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşenTOBB BaşkınıM.Rifat HİSARCIKLIOĞLU, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın  

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 30İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017