Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

Entries for 'ctso'

23

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yazısında,09.01.2019 tarihli Makam Oluru ile taraflarınca yayımlanarak yürürlüğe giren ve 25.03.2019 tarihli OLUR ile değişiklik yapılan ‘’ Plastik Poşetlerin Ücretlendirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar’’ uyarınca plastik poşetlerin ücret karşılığında tüketici veya kullanıcıya verildiği ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

22
FARMER’S FAIR BATI KARADENİZ 4.GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında FARMER’S FAIR BATI KARADENİZ 4.Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı gerçekleştirilecektir.

 

 

[Devamını oku...]

22
GÖBEKLİTEPE KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM FUARI

‘’GÖBEKLİTEPE KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM FUARI’’ Kültü,Tarih ve Gastronomi kapsamlı olarak,       07-10 Kasım 2019 tarihleri ararsında ‘’ Şanlıurfa Kongre ve Fuar Merkezi’nde’’  gerçekleştirilecektir.

Ülkemizin sahip olduğu tarihi,turistik ve kültürel değerlerin etkili bir şekilde yönetimi ve tanıtılmasının ana aktörü olan kurum ve kuruluşların bir araya gelecekleri,B2B görüşmeler yapabilecekleri önemli bir fuar olan Kültürel Miras ve Turizm Fuarı T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

Detaylı bilgilere www.gobeklitepefuari.com   adresinden ulaşılabilmektedir.

Söz konusu fuarı üyelerimiz bilgisine sunarız.

 

Saygılarımızla,

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası

 

[Devamını oku...]

21
SGK TEŞVİK İNDİRİMLERİNİN ANALİZİ VE FİRMALARA KAZANDIRILMASI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

27.08.2019 Salı günü saat 14:00 da Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda SGK Teşvik İndirimlerinin Analizi ve Firmalar Kazandırılması bilgilendirme toplantısı gerçekleşecektir.

 

[Devamını oku...]

21
Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sınav Başvuruları Başladı

 Motorlu Kara Taşıtları Ticareti Hk. Mesleki Yeterlilik Belgesi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

[Devamını oku...]

20
DENİZBANK  A.Ş. ÇANKIRI ŞUBE MÜDÜRÜ EMRE KUCUR ‘DAN ODAMIZA ZİYARET

Denizbank A.Ş. Çankırı Şubesi Müdürlüğü görevine  yeni atanan  Emre KUCUR, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN’i ziyaret  etmişleridir.Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

[Devamını oku...]

19

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Saraybosna Helal Fuarının,26-28 Eylül 2019 tarihlerinde,Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Üyesi Sn.Sefik Dzaferovic’in himayelerinde, Bosna Bank International,İslam Kalkınma Bankası ve Bosna Hersek Hükümeti işbirliğinde Saraybosna’da gerçekleştirileceği bildirilmekte ve Türkiye’den helal ürün üreticileri Fuara katılmak üzere davet edilmektedir.

 

[Devamını oku...]

16
2.El Araç Alım Satım da "YETKİ BELGESİ" zorunluluğu 31.12.2019 Tarihine Ertelendi

 Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan yönetmelik değişikliği ile ikinci el araç alım satım işi ile uğraşanlar için "yetki belgesi" alma süresi 31.12.2019 tarihine kadar uzatıldı. Mesleki yeterlilik belgelerini alanlar, "yetki belgeleri"ni yıl sonuna kadar tamamlayabilecek.

[Devamını oku...]

09

Mesleki Yeterlilik Belgesi - Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Seviye 4-5

[Devamını oku...]

09
ÇANKIRI TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI HAYRETTİN ÇELİKTEN BAYRAM MESAJI

Bayramlar, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı, geleneklerimizin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı çok önemli zamanlardır. Sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsat olan bayramlar; Milli ve manevi değerlerine bağlı insanımızın, birlik ve beraberlik duygularıyla ve kardeşlik bağlarını daha da güçlendirerek ülkemizi çok daha ileriye taşıyacağına yürekten inanıyorum.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 44İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017