Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

09

 Milli Savunma Bakanlığınca; Kara , Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları ve dikim evlerinin bazı ihtiyaçları için 2018 yılında tedarik edilecek giyim kuşam malzemeleri ve bunların üretim ve imalatına yönelik ham maddelerin alımları

[Devamını oku...]

09

 ATRAX – 6. Uluslararası Eğlence Park Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı, 01–03 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. 

[Devamını oku...]

09

 Belarus'ta 2018 yılında gerçekleştirilecek fuarlara ilişkin bilgiler, ve söz konusu fuar takvimi ve detaylı bilgiler TOBB web sitesinin (www.tobb.org.tr) "Hizmetler/Uluslararası İş İmkanları-Ülke Duyuruları -Belarus" bölümündeki dökümanda yer almaktadır. 

[Devamını oku...]

09

 TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliğiyle düzenlenecek olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 22 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

[Devamını oku...]

09

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, T.C. Dışişleri Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atfen; Kenya Madencilik Bakanlığı tarafından yapılan bir duyuruda, son dönemlerde altın dolandırıcılığındaki artışa dikkat çekildiği, kullanılan yöntemlerden örnekler sıralandığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

09

  Tunus Cumhurbaşkanı’nın himayesinde, 16 - 17 Ocak 2018 tarihinde, Tunus’ta,  “Afrika Finansman Araçları” ile “Dünya Ekonomik Bloklarıyla İlişkilerinde Afrika Ülkeleri Arasındaki Koordinasyon” başlıkları altında, “Birinci Afrika Ekonomik Forumu” adlı bir etkinlik düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atfen; Türkiye - Sudan Hükümetler arası Karma Ekonomik Komisyonu(KEK) 14. Dönem Toplantısı'nın, 5 - 7 Şubat 2018 tarihleri arasında, Sudan'da gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca "Taşıma İşleri Organizatörleri Yönetmelik Taslağı" hakkında görüş ve önerilerimiz talep edilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Irak'ın kuzey vilayetlerindeki yabancı şirketlerin yabancı şirketlerin ve uluslararası örgütlerin talep etmeleri halinde faaliyetlerini Bağdat'a taşıyabilecekleri, ve bu çerçevede karşılaşılabilecek zorlukların giderilmesi amacıyla söz konusu taleplerin Irak İçişleri Bakanlığı'na sunulması gerekmektedir.

[Devamını oku...]

03

 Ankara Sanayi Odası tarafından ülkemiz sanayisinin nükleer enerji sektöründe yerli tedarikçi olmasını teminen kapasitelerinin artırılması amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 16 / 25İlk   Geri   11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017