Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

14

II.Dünya Kahve Üreticileri Forumunun 10-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında Brezilya’da düzenleneceği belirtilmekte olup,kahve üreticilerinin gelirleri,çevre ve sürdürülebilirlik gibi ortak ilgi alanlarındaki konuların görüşüleceği  Forum hakkında daha fazla bilgiye www.worldcoffeeproducersforum.com adresinden ulaşılabileceği bildirilmiştir.

 

[Devamını oku...]

13

Ülkemizin  ihracatının artırılması ve firmalarımıza yeni ihracat imkanlarının sunulabilmesi  teminen; İstanbul Ticaret Odası tarafından 2019 yılında tüm sanayi,ticaret hizmet ve yatırım sektörlerini, gıda ve içecek ürünleri ile konaklama endüstrisi alanlarında 5 ayrı ülkede 5 ayrı fuarın düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

13

Nijer menşeli ORIBA Holding sahibi Baba Ahmed isimli Nijerli işadamının Niamey Büyükelçimizi ziyaret ederek ülkesinde gıda işleme ve inşaat sanayi alanlarında fabrikalar kurmayı planladığı ve söz konusu fabrikalar için teçhizata ihtiyaç duyduğu belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

06

 Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC)’nin ev sahipliğini yaptığı,geçen yıl 240 bin metrekarelik bir alanda 130 ülkeden 2.800 firmanın katılım sağladığı Çin Uluslar arası İthalat Fuarı (CIIE)’nın ikincisinin 05-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Shanghai’da düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

06

 Ticaret Bakanlığı’nın ilgide kayıtlı yazısı ile,Meksiko Ticaret Müşavirliğimizden alınan yazıya atfen, Müşavirliğimiz tarafından katılım sağlanan ‘’Business Yucatan&Trade Opportunities’’semineri kapsamında Yucatan Eyaleti’ndeki sağlık turizmi alanında gerçekleştirilebilecek yatırım projeleri hakkında bilgi edinildiği belirtilmekte olup,Yucatan Eyaleti kalınma Ajansı yetkililerince firmalarımızın ile ortak projeler gerçekleştirilebileceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

30
ENDÜSTRİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ  VE  XII. ENDÜSTRİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KURULTAYI

Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kongresi ve XII.Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kurultayı 05-06-07 Aralık 2019 tarihinde Çukurova Üniversitesi-Mithat Özsan Amfisi- ADANA ilimizde yapılacaktır.

[Devamını oku...]

26
TÜYAP – EGE YAPI 2019  VE EGE GAYRİMENKUL 2019 İZMİR FUARI

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi,İZFAŞ,Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası Destekleri ile yapı ve gayimenkul sektörünün Ege Bölgesi’ndeki büyük buluşması EGE YAPI 2019 2.Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ve EGE Gayrimenkul 2019 Konut,İşyeri,Arsa,Yatırımı ve Finansmanı eş zamanlı olarak 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Fuarİzmir Uluslar arası Fuar Alanı Gaziemir/İzmir’de sektörü bir araya getirecektir.

[Devamını oku...]

19

05 Haziran 2018 tarih ve 30442 sayılı resmi gazetede yayınlanan ‘‘taşınmaz ticareti hakkında yönetmelik’’ gereği 05 Aralık 2019 tarihten itibaren yönetmelikte belirtilen mesleki yeterlilik şartlarını taşımayan meslek sahiplerinin iş yeri ruhsatları ilgili belediyeler tarafından iptal edilecektir. Üyelerimizin bu tür bir durumla karşılaşmayıp mesleklerini icraya devam edebilmeleri adına 29 Nisan 2019 tarihine kadar bağlı bulundukları meslek odalarına ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitim başvurusu yapmaları gerekmektedir. Yeterli talep toplandığında ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitimi düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

19

13 Şubat 2018 tarih ve 30331 sayılı resmi gazetede yayınlanan ‘‘ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkında yönetmelik’’ gereği 13 Ağustos 2019 tarihinden itibaren yönetmelikte belirtilen mesleki yeterlilik şartlarını taşımayan meslek sahiplerinin iş yeri ruhsatları ilgili belediyeler tarafından iptal edilecektir. Üyelerimizin bu tür bir durumla karşılaşmayıp mesleklerini icraya devam edebilmeleri adına 29 Nisan 2019 tarihine kadar bağlı bulundukları meslek odalarına ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitim başvurusu yapmaları gerekmektedir. Yeterli talep toplandığında ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitimi düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

19
TÜYAP – MAKTEK İZMİR 2019 FUARI

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından ,MAKTEK İzmir 2019-2.Takım Tezgahları,Metal-Saç İşleme Makineleri, Tutucular-Kesici Takımlar,Kalite Kontrol-Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı,9-12 Ekim 209 tarihleri arasında Fuarİzmir Uluslararası Fuar alanı,Gaziemir/İZMİR’de ikinci kez sektörü bir araya getirecek.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 29İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017