Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

19

 Devlet Malzeme Ofisi katalog uygulamaları içinde yer alan; Genel Katalog ve KOBİ Katoloğuna ilk defa başvuruda bulunacak firmalar için Şubat-Nisan-Temmuz-Ekim ayları ile sınırlı olan "Dönemsel Başvuru" uygulaması kaldırılmış olup, katalogda yer almak isteyen firmalara yılın her yılı başvuruyapabilme imkanı verilmiştir.

 

[Devamını oku...]

19

  Bilindiği üzere, Mısır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın Mısır’a ihracat yapan ülke firmalarının Mısır İhracat ve İthalat Kontrol İdaresi bünyesinde oluşturulan bir kayıt sistemine kayıt olma zorunluluğu ile ilgili anılan sisteme başvuru işlemlerini tamamlamakla birlikte henüz kayıt yaptırmamış odamız üyesi firmaların bilgileri talep edilmiş ve Birliğe ulaşan bilgiler Ekonomi Bakanlığı'nın değerlendirmesine sunulmuştur.

[Devamını oku...]

19

 Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı Eğitim Dairesi tarafından hazırlanan "Türkiye'de İhtiyaç Duyulan İş Gücü Niteliğinin Belirlenmesine Yönelik Anket" 'in 25 Eylül 2017 tarihine kadar Üyelerimiz tarafından doldurulmasını rica ederiz.

[Devamını oku...]

12

 Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge

[Devamını oku...]

11

 İran İslam Cumhuriyeti Anzali Serbest Ticaret ve Sanayi Bölgesi Kurumunca 19-29 Eylül 2017 tarihleri arasında, Anzali Uluslararası Fuar ve Seminer Merkezi'nde Uluslararası Göz Sağlığı Fuarı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

11

 Çankırı Şabanözü OSB İdari Bina Yapım İşi İhale İlanı Hakkında Bilgi Ektedir.

[Devamını oku...]

11
ÇATSO’DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ

İş Çevrelerinin Bilgilendirilmesi amacıyla Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Koordinasyonunda Odamız Ev Sahipliğinde Dış Ticaret Semineri 18 Eylül 2017 Pazartesi günü Odamız Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

17
Vali Yardımcısı Zeki Karaca’dan Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

 Çankırı Vali Yardımcısı Sayın Zeki Karaca Çankırı Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti ve ÇATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. Gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı fikir alışverişleri ve istişareler yapıldı. 

[Devamını oku...]

17
İstanbul 40. Yapı Fuarı Hk.

 23-27 Mayıs 2017 Tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “40. Yapı Fuarı-TurkeyBuild”, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir iş gezisi planlamaktayız. 

[Devamını oku...]

17
ÇATSO’da İstihdam Seferberliği Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı

  Çankırı SGK Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI ve Çankırı İŞKUR Müdürü Alim ÇAYCI, İstihdam Seferberliği ve İşbaşı Eğitim programları kapsamında, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis,Yönetim Kurulu üyeleri ve Meslek Komitesi Üyelerimize bilgiler verildi.

[Devamını oku...]

Sayfa 20 / 21İlk   Geri   12  13  14  15  16  17  18  19  [20]  21  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017