Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

11

 Perakende olarak satışa sunulan mal ve hizmetler hakkında düzenlemeler içeren ve 6502 sayılı tüketici korunması hakkında kanunun 54.maddesine dayanılarak uygulanmakta olan “Fiyat Etiketi Yönetmeliğin’de”

[Devamını oku...]

09

 Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş TOKİ’nin uhdesinde bulunan  gayrimenkullerin açık arttırma yöntemi  ile satış organizasyonunu yapan kurumdur

16 Ekim 2018 tarihinde yapılacak olan 24 İlde 111 Adet Muhtelif Arsa  Açık Arttırma kapsamında Çankırı Merkez İnanç’ta

[Devamını oku...]

03

 T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 11-13 Kasım 2018 tarihleri arasında Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’ya yönelik, Meclisimiz Başkanı İsmail GÜLLE’nin Başkanlığında geniş katılımlı ve üst düzey bir ticaret heyeti düzenlenecek olup, söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

[Devamını oku...]

03

 Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği, Tezulaş Fuar Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti’den Odamıza gelen yazıda, 

 

Ağırlıklı konuları Laboratuvar Tekniği / Tanı Tekniği, Fizyoterapi / Ortopedi Tekniği, İhtiyaç / Sarf Malzemeleri, Elektrotıp Ekipmanı / Tıp Tekniği, Bilgi ve İletişim Teknolojileri olan Medica İhtisas Fuarı 2018’in 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında Almanya-Düsseldorf’ta düzenleneceği bildirilmektedir. 

[Devamını oku...]

03

 Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği, Tezulaş Fuar Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti’den Odamıza gelen yazıda,  

Uluslararası cam sekterünün en önemli etkinliği glasstec’in 25. Yıldönümünü kutlamak üzere 23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya-Düsseldorf’ta düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

21

 Konya Sanayi Odası Tarafından Üçüncüsü Gerçekleştirilecek olan Konya Savunma Sanayi Zirvesi ve Tedarikçi Günleri 02-03 Ekim 2018 Tarihleri Arasında Konya’da Düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

10

 İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş(İZFAŞ)'den alınan yazıda, 22 - 25 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye'nin en yeni ve en modern fuar merkezi "FUARİZMİR"de İZFAŞ ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği işbirliği ile "13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı" gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 

[Devamını oku...]

07

 İran TicaretSanayilerMadenlerveTarımOdası'nınyazısında, EkonomikİşbirliğiTeşkilatı (EİT - İngilizcesi ECO) 2. Sağlık-TurizmKonferansveFuarı'nın (2nd ECO Confobition) 9-10 Ekim 2018 tarihlerinde, İran'ınErdebilşehrindedüzenleneceğibildirilmektedir.

[Devamını oku...]

07

 Başkurtistan Cumhuriyeti Hükümeti,Başkurtistan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ve Bashkir Fuar Şirketi (BVK-http://bvkexpo.ru/en/)tarafından,Ufa’dakiVDNH-EXPO Merkezi’nde, 12-15 Mart 2019 tarihleri arasında ,Uluslararası “ArgoComplex” Fuarı ile Tarım Sanayi Forumu’nun düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

04

 Türkiye milli katılımı İstanbul  TicaretOdası tarafından organize edilen “SIAL Interfood 2018”adlı gıda,içecek ve gıda ekipmanları fuarının 21-24 Kasım 2018 tarihlerinde Endonezya’nın başkenti jakarta’da düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 21İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017