Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

11

 28.02.2019 tarihli ve 30700 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunla,3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanununa geçici muafiyet maddesi eklenmiştir.

[Devamını oku...]

08
Çukurova Ahşap İşleme Makinaları Fuarı 2019

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Bu önemli buluşmada sizde yerinizi alın.

Detaylı bilgi için www.tuyap.com.tr/cukurovaahsapislemefuari/ 

[Devamını oku...]

08

  Afrika Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanlığı bünyesindeki Yatırım Ofisi (InvestSA) tarafından Pretoria Büyükelçiliğimiz ile temasa geçilerek, iki adet yatırım projesine ilişkin ülkemiz ile işbirliği yapma arzusunda oldukları ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

08

 Ülkemizin 2023 yılı vizyonu ve hedefleri doğrultusunda su kayıplarının kontrolü için çalışmalar gerçekleştiren kamu kurumlarının, özel sektör kuruluşlarının, akademisyenlerin ve öğrencilerin motivasyonlarını pekiştirerek su yönetiminde farkındalığı artırmak, başarılı projeler ile yenilikçi ürünleri teşvik etmek ve kamu - özel sektör - üniversite işbirliğine katkı sağlamak amacıyla Su Yönetimi Ödülleri programı tertip edilmiş olup, www.suyonetimiodulleri.org internet sitesinde ilan edildiği üzere aşağıdaki kategorilerde ödüller verilecektir.

[Devamını oku...]

06

 İthalat denetimlerinin etkinliği ve ülkemize ihracat yapan yurtdışındaki yabancı firmaların izlenebilirliğinin arttırılması amacıyla bu firmalar için “İthalatta ihracatçı Kayıt Sistemi”(İİKS) programının oluşturulduğu belirtilerek, anılan program ile yurtdışındaki yabancı firmalara tekil bir numara verileceği kaydedilmektedir.

[Devamını oku...]

05

T.C Çankırı Valiliği Emniyet Müdürlüğü’den  Odamıza gelen 31 Mart 2019 seçim güvenliği ile ilgili yazıya  aşağıdaki  bağlı dosyalardaki  ulaşabilirsiniz. 

[Devamını oku...]

04

 Sts/Ulusal Veritabanına Taşımacılık Şirketlerince Toplu Veri İndirilmesine ilişkin Ayrıntılı Bilgiye Aşağıdaki Linkden 

[Devamını oku...]

25

 Tobb Çankırı Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Hakkında Duyuru

[Devamını oku...]

21

 26.02.2019 Salı saat 10:00’da odamız konferans salonunda Düzce Teknopark’ın girişimci adayları için düzenlenecek 1512 Tübitak Bigg Dünya ve Cosme-EEN programı bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

[Devamını oku...]

20

 Türk Eximbank tarafından düzenlenecek olan imalatçı/ihracatçı ve döviz kazandırıcı faaliyetlerde bulunan firmalara yönelik olarak kredi,sigorta ve garanti programlarını tanıtmak üzere 05.03.2019 tarihinde saat 14:00’de odamız konferans salonunda bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 29İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017