Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

09

  Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın tarım alanında dış pazar stratejilerinin belirlenmesini teminen aşağıdaki anket formunun doldurulması talep edilmektedir.


[Devamını oku...]

09

  TOBB’un 05.01.2018 tarihli ve 0411/296 sayılı yazısında; T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın ilgili yazısında; Çin Halk Cumhuriyeti’nin (ÇHC) Ankara Büyükelçiliği internet sitesinde yer alan 25 Aralık 2017 tarihli duyuruya atfen, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak kaydı ile Türkiye’den Çin’e yönelik yapılacak vize başvuru işlemlerinde internet sistemine geçildiği, e-vize uygulamasının başlatıldığı ve M kodlu ticari vize uygulamalarında istisnai bir uygulamaya gidildiği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, 22/1/2015 tarihli 29244 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan, Basınçlı Gaz Tüplerinin Dolum ve Periyodik Muayenelerinin Usul ve Esaslarına İlişkin Tebliğin (SGM-2015/2), 

[Devamını oku...]

09

 Milli Savunma Bakanlığınca; Kara , Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları ve dikim evlerinin bazı ihtiyaçları için 2018 yılında tedarik edilecek giyim kuşam malzemeleri ve bunların üretim ve imalatına yönelik ham maddelerin alımları

[Devamını oku...]

09

 ATRAX – 6. Uluslararası Eğlence Park Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı, 01–03 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. 

[Devamını oku...]

09

 Belarus'ta 2018 yılında gerçekleştirilecek fuarlara ilişkin bilgiler, ve söz konusu fuar takvimi ve detaylı bilgiler TOBB web sitesinin (www.tobb.org.tr) "Hizmetler/Uluslararası İş İmkanları-Ülke Duyuruları -Belarus" bölümündeki dökümanda yer almaktadır. 

[Devamını oku...]

09

 TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliğiyle düzenlenecek olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 22 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

[Devamını oku...]

09

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, T.C. Dışişleri Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atfen; Kenya Madencilik Bakanlığı tarafından yapılan bir duyuruda, son dönemlerde altın dolandırıcılığındaki artışa dikkat çekildiği, kullanılan yöntemlerden örnekler sıralandığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

09

  Tunus Cumhurbaşkanı’nın himayesinde, 16 - 17 Ocak 2018 tarihinde, Tunus’ta,  “Afrika Finansman Araçları” ile “Dünya Ekonomik Bloklarıyla İlişkilerinde Afrika Ülkeleri Arasındaki Koordinasyon” başlıkları altında, “Birinci Afrika Ekonomik Forumu” adlı bir etkinlik düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atfen; Türkiye - Sudan Hükümetler arası Karma Ekonomik Komisyonu(KEK) 14. Dönem Toplantısı'nın, 5 - 7 Şubat 2018 tarihleri arasında, Sudan'da gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 14İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017