Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

09

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca "Taşıma İşleri Organizatörleri Yönetmelik Taslağı" hakkında görüş ve önerilerimiz talep edilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Irak'ın kuzey vilayetlerindeki yabancı şirketlerin yabancı şirketlerin ve uluslararası örgütlerin talep etmeleri halinde faaliyetlerini Bağdat'a taşıyabilecekleri, ve bu çerçevede karşılaşılabilecek zorlukların giderilmesi amacıyla söz konusu taleplerin Irak İçişleri Bakanlığı'na sunulması gerekmektedir.

[Devamını oku...]

03

 Ankara Sanayi Odası tarafından ülkemiz sanayisinin nükleer enerji sektöründe yerli tedarikçi olmasını teminen kapasitelerinin artırılması amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

[Devamını oku...]

03

 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren inşaat malzemesi ihracatında IKBY tarafından yetkilendirilen İntertek Test Hizmetleri A.Ş.' den alınacak "Uygunluk Belgeleri"nin aranacağı, 

[Devamını oku...]

28

 Bilindiği üzere, ülkemizde afet ve başta trafik kazaları olmak üzere çeşitli kazalar nedeniyle binlerce kişi kaybedilmekte, on binlerce kişi yaralanmakta ve sakat kalmaktadır. Türk Kızılayı, toplumsal ilk yardım bilinci oluşturarak afet sonrası bireylerin zarar görebilirliğini azaltmak amacıyla,2000 yılında başlattığı standardizasyon çalışması ile ilk yardım eğitimlerinin ülkemizde Avrupa standartlarında verilmesinde öncülük etmiştir. 

[Devamını oku...]

28

 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, IPARD II. Dönemi hibe desteği başvurularına ilişki üçüncü çağrı ilanını yayınlamıştır.

[Devamını oku...]

19

 Ecommerce Gateway Pakistan şirketi tarafından önümüzdeki dönemde yapılacak fuarlara ilişkin bilgiler verilmektedir. Buna göre;

[Devamını oku...]

19

  Suudi Arabistan'ın El Kobar şehrinde kain Al-Fozan isimli inşaat ve mimarlık şirketinin 2011 yılından itibaren her yıl cami mimarisi temasıyla düzenlenen "Abdullatif Al-Fozan Award" isimli yarışmaya ilişkin olarak Riyad Büyükelçiliğimizi muhatap mektubu ve İngilizce tercümesi ekte tarafınıza sunulmuştur.

[Devamını oku...]

18

Katar Hükümeti tarafından uygulanan ekonomik politikalar temel olarak, ülkenin zengin yeraltı kaynaklarının da yardımıyla hızlı bir kalkınma sürecini yakalamayı, dışa açık ve dünya ile bütünleşmiş bir ekonomi yaratmayı, güçlü ve aktif bir özel sektör oluşturarak ekonomide kamu kesiminin baskın rolünü azaltmayı amaçlamaktadır.

 

[Devamını oku...]

11

  27-30 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan Kastamonu Sanayi ve İş Dünyası Fuarı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 14İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017