Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

07

 İran TicaretSanayilerMadenlerveTarımOdası'nınyazısında, EkonomikİşbirliğiTeşkilatı (EİT - İngilizcesi ECO) 2. Sağlık-TurizmKonferansveFuarı'nın (2nd ECO Confobition) 9-10 Ekim 2018 tarihlerinde, İran'ınErdebilşehrindedüzenleneceğibildirilmektedir.

[Devamını oku...]

07

 Başkurtistan Cumhuriyeti Hükümeti,Başkurtistan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ve Bashkir Fuar Şirketi (BVK-http://bvkexpo.ru/en/)tarafından,Ufa’dakiVDNH-EXPO Merkezi’nde, 12-15 Mart 2019 tarihleri arasında ,Uluslararası “ArgoComplex” Fuarı ile Tarım Sanayi Forumu’nun düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

04

 Türkiye milli katılımı İstanbul  TicaretOdası tarafından organize edilen “SIAL Interfood 2018”adlı gıda,içecek ve gıda ekipmanları fuarının 21-24 Kasım 2018 tarihlerinde Endonezya’nın başkenti jakarta’da düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

04

 TOBB tarafından Odamıza gönderilen yazıya istinaden;  25-27 Ocak 2019 tarihlerinde Vilnius’ta“Adventur 2019 Uluslararası Turizm ve Aktif Tatil Fuarı” nın düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

14

  Ticaret Bakanlığı tarafından MYK mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu getirilen ikinci el motorlu kara taşıtları alım-satım işini yürüten kişiler için (Galeri vb.) TOBB MEYBEM tarafından yetki alma çalışmasının devam ettiği ve Ağustos 2018 itibariyle sınav ve belgelendirme hizmetinin başlatılacağı bildirilmiştir. 

[Devamını oku...]

14

 Ülkemizin de taraf olduğu Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Yapan Taşıtlarda Çalışan Personelin Çalışmalarına İlişkin Avrupa Anlaşması (AETR) hükümlerince zorunlu hale gelen sayısal takograf (ST) uygulaması kapsamında, ST sürücü, şirket, servis ve denetim kartlarının sahiplerine ulaştırılması ile ilgili iş ve işlemler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yürütülmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Türkiye ve Avrupa Komisyonu arasında İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet  Edebilirliği Programı (COSME) anlaşması 16 Ekim 2014 tarihinde imzalanmış olup, KOSGEB  AB ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı COSME Programına ilişkin ulusal koordinatör olarak yetkilendirilmiştir.

[Devamını oku...]

09

 Marmara Tanıtım Fuarcılık’dan Gelen Yazıda İstanbul  Fuar Merkezi’nde  (Dünya Ticaret Merkezi,Yeşilköy) Uluslararası  ISAF Fuarları düzenleneceği bildirilmiştir.

11-14 Ekim 2018 Tarihlerinde Düzenlenecek ISAF Fuarı

[Devamını oku...]

24
1512 TÜBİTAK BİGG DÜNYA ve COSME-EEN

 Girişimcilerin teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikirlerini hayata geçirebilmeleri ve

ticarileşme süreçlerinde Teknoparkların da görev alabilmeleri buna bağlı olarak da TÜBİTAK

ile işbirliği içerisinde sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlanması amacı ile 1512

Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı 1.Aşama Uygulayıcı Kuruluş Çağrısı açılmış,

TÜBİTAK tarafından uygun görülen kurumlar programı yürütmeye hak kazanmıştır. 

[Devamını oku...]

10

 Iru Dünya Kongresi

 

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından 6-8 Kasım 2018 tarihleri arasında Umman-Maskat’ta 70.IRU Dünya Kongresi düzenlenecektir.Ekonomilerin lokomotif sektörlerinden biri olan karayoluyla yolcu ve yük taşımacılığında küresel ölçekte önemli bir rol oynayan ülkemizin ve sektör temsilcilerimizin,anılan Kongrede temsili önem taşımaktadır.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 25İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017