Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

14

 Almanya'nın Münih şehrinde 14-18 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek IFAT 2018 Uluslararası Atık Su, Arıtma Sistemleri, Katı Atık, Geri Dönüşüm Sistemleri ve Araç Üstü Ekipmanlar Fuarı Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirileceği bildirilmektedir. 

[Devamını oku...]

14

 
CFS 44. Toplantısında, gıda güvenliği alanındaki paydaşlar bağlamında, özel sektörün gıda israfı ve kaybının önlenmesiyle ilgili rolüne de işaret edildiği belirtilmektedir. Bu kapsamda, Dışişleri Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atfen, toplantı kapsamında CFS'nin Özel Sektör Mekanizması'nın sekretaryası görevini yürüten International Agri-Food Network adlı oluşum tarafından 12 Eylül 2017 tarihinde CFS44'e katılan ülkelerin resmi yetkilileri ve özel sektör temsilcileri için bir akşam yemeğinin verildiği bildirilmektedir. 

[Devamını oku...]

14

 Kuveyt Büyükelçiliğinden alınan yazısına istinaden, Kuveyt Dışişleri'nden alınan bir Nota'ya atfen, Kuveyt Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından "Kuveyt Expo 2018" fuarının 6-10 Şubat 2018 tarihinde Emir şeyh Sabah'ın himayelerinde "Kuveyt Uluslararsı Fuar" alanında düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

14

 Filistin Bayındırlık İşleri ve İskân Bakanlığı Merkezi İhale Kurumu tarafından,
Cenin Serbest Sanayi Bölgesi Alt Yapı İhale duyurusu yayınlanmıştır.

[Devamını oku...]

14

  ABD'nin İran'a Yönelik Yeni Yaptırımları kapsamında ABD Hazine Bakanlığı tarafından TOBB'a gönderilen ve 13 Ekim 2017 tarihinde yapılan açıklama ektedir.

[Devamını oku...]

14

  'Ozzie International Events' tarafından, 22-23 Mart 2018 tarihlerinde, Slıeraton Addis
Hotel, Addis Ababa'da, 'African Business Opportunity and Investment Expo 2018' düzenleneceği
bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

14

 Nijerya Yatırım Promosyon Komisyonu (NIPC) ve Federal Gelir İdaresi Hizmetleri (FIRS)'nin, 31 Ekim 2017 tarihinde yayımladığı "Nijerya'da Yatırım Teşvikleri Özeti" belgesinde genel olarak yer verilen teşvikler belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

13

 Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai Emirliği'nde, 1-3 Mayıs 2018
tarihleri arasında düzenlenecek AUTOMECHANİKA DUBAİ 2018 Fuarı'nın Türkiye milli
katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirileceği
bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Ekte yer alan yazıda,  ülkemiz ile Norveç, İsviçre, İzlanda ve Liechtenstein'dan oluşan Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA) arasındaki Serbest Ticaret Anlaşması'nın revizyonu kapsamında Anlaşmaya eklenmesi öngörülen Ticaretin Kolaylaştırılması Faslı Müzakereleri ile ilgili özel sektörün değerlendirmelerine ihtiyaç duyulmaktadır.

[Devamını oku...]

07

 TOBB tarafından tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde sınav ve belgelendirme hizmeti sunmak üzere kurulan TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş, Ekim ayı itibariyle 12 yeni meslekte daha sınav ve belgelendirme hizmeti sunmaya hak kazanmıştır.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 14İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017