Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

15

  Ankara Sanayi Odası öncülüğünde ve İstanbul, Kocaeli ve Adana Sanayi Odaları koordinatörlüğünde yürütülen Nükleer Sanayi Kümelenmesi (NÜKSAK) ile JAIF&JICC (Japan Atomic Industrial Forum & Japan International Cooperation Center) işbirliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde, ülkemizde nükleer sektörde tedarik zincirinde yer almayı hedefleyen sanayiciler için en önemli konulardan birisi olan “KALİTE YÖNETİMİ ve GÜVENLİK” konusunda Seminer düzenlenmektedir.

24-25 Ocak 2018 tarihlerinde TOBB İkiz Kuleler Sosyal Tesisleri 1-2-3 No’lu Toplantı Salonları’nda gerçekleşecek seminerde amaç

[Devamını oku...]

12

  Üniversite-sanayi işbirliğine dayanmakta olan “İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı” kapsamında, İhracatçı Birlikleri üyesi şirketlerde inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır.

[Devamını oku...]

12

  Bilindiği üzere, 3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu'nun 9. Maddesinin b fıkrası gereğince Ölçü ve Ölçü Aletleri periyodik muayeneye tabii tutulmaktadır.

Bu itibarla, Ölçü ve Ölçü aletlerinin periyodik muayeneleri en son damgalandıkları yıldan başlamak üzere 2(iki) yılda bir yapılmaktadır. 2(iki) yıllık damga süresini doldurmuş Ölçü ve Ölçü aleti sahiplerinin 28 Şubat 2018 tarihi mesai bitimine kadar ilgili mercilere beyanname vermeleri zorunludur.

[Devamını oku...]

09

  Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın tarım alanında dış pazar stratejilerinin belirlenmesini teminen aşağıdaki anket formunun doldurulması talep edilmektedir.


[Devamını oku...]

09

  TOBB’un 05.01.2018 tarihli ve 0411/296 sayılı yazısında; T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın ilgili yazısında; Çin Halk Cumhuriyeti’nin (ÇHC) Ankara Büyükelçiliği internet sitesinde yer alan 25 Aralık 2017 tarihli duyuruya atfen, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak kaydı ile Türkiye’den Çin’e yönelik yapılacak vize başvuru işlemlerinde internet sistemine geçildiği, e-vize uygulamasının başlatıldığı ve M kodlu ticari vize uygulamalarında istisnai bir uygulamaya gidildiği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, 22/1/2015 tarihli 29244 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan, Basınçlı Gaz Tüplerinin Dolum ve Periyodik Muayenelerinin Usul ve Esaslarına İlişkin Tebliğin (SGM-2015/2), 

[Devamını oku...]

09

 Milli Savunma Bakanlığınca; Kara , Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları ve dikim evlerinin bazı ihtiyaçları için 2018 yılında tedarik edilecek giyim kuşam malzemeleri ve bunların üretim ve imalatına yönelik ham maddelerin alımları

[Devamını oku...]

09

 ATRAX – 6. Uluslararası Eğlence Park Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı, 01–03 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. 

[Devamını oku...]

09

 Belarus'ta 2018 yılında gerçekleştirilecek fuarlara ilişkin bilgiler, ve söz konusu fuar takvimi ve detaylı bilgiler TOBB web sitesinin (www.tobb.org.tr) "Hizmetler/Uluslararası İş İmkanları-Ülke Duyuruları -Belarus" bölümündeki dökümanda yer almaktadır. 

[Devamını oku...]

09

 TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliğiyle düzenlenecek olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 22 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 17İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017