Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

09

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, T.C. Dışişleri Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atfen; Kenya Madencilik Bakanlığı tarafından yapılan bir duyuruda, son dönemlerde altın dolandırıcılığındaki artışa dikkat çekildiği, kullanılan yöntemlerden örnekler sıralandığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

09

  Tunus Cumhurbaşkanı’nın himayesinde, 16 - 17 Ocak 2018 tarihinde, Tunus’ta,  “Afrika Finansman Araçları” ile “Dünya Ekonomik Bloklarıyla İlişkilerinde Afrika Ülkeleri Arasındaki Koordinasyon” başlıkları altında, “Birinci Afrika Ekonomik Forumu” adlı bir etkinlik düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atfen; Türkiye - Sudan Hükümetler arası Karma Ekonomik Komisyonu(KEK) 14. Dönem Toplantısı'nın, 5 - 7 Şubat 2018 tarihleri arasında, Sudan'da gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca "Taşıma İşleri Organizatörleri Yönetmelik Taslağı" hakkında görüş ve önerilerimiz talep edilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Irak'ın kuzey vilayetlerindeki yabancı şirketlerin yabancı şirketlerin ve uluslararası örgütlerin talep etmeleri halinde faaliyetlerini Bağdat'a taşıyabilecekleri, ve bu çerçevede karşılaşılabilecek zorlukların giderilmesi amacıyla söz konusu taleplerin Irak İçişleri Bakanlığı'na sunulması gerekmektedir.

[Devamını oku...]

03

 Ankara Sanayi Odası tarafından ülkemiz sanayisinin nükleer enerji sektöründe yerli tedarikçi olmasını teminen kapasitelerinin artırılması amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

[Devamını oku...]

03

 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren inşaat malzemesi ihracatında IKBY tarafından yetkilendirilen İntertek Test Hizmetleri A.Ş.' den alınacak "Uygunluk Belgeleri"nin aranacağı, 

[Devamını oku...]

28

 Bilindiği üzere, ülkemizde afet ve başta trafik kazaları olmak üzere çeşitli kazalar nedeniyle binlerce kişi kaybedilmekte, on binlerce kişi yaralanmakta ve sakat kalmaktadır. Türk Kızılayı, toplumsal ilk yardım bilinci oluşturarak afet sonrası bireylerin zarar görebilirliğini azaltmak amacıyla,2000 yılında başlattığı standardizasyon çalışması ile ilk yardım eğitimlerinin ülkemizde Avrupa standartlarında verilmesinde öncülük etmiştir. 

[Devamını oku...]

28

 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, IPARD II. Dönemi hibe desteği başvurularına ilişki üçüncü çağrı ilanını yayınlamıştır.

[Devamını oku...]

19

 Ecommerce Gateway Pakistan şirketi tarafından önümüzdeki dönemde yapılacak fuarlara ilişkin bilgiler verilmektedir. Buna göre;

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 17İlk   Geri   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017