Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

24
AFGM ONAYLI TEDARİKÇİLER HK.

 

Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü’nden alınan 05.04.2019 tarih ve 26588592-410.01.08-E.194073 sayılı; Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Ülkemizin çeşitli illerinde faaliyet gösteren 27 adet Askeri Fabrika’ya ; söz konusu fabrikaların faaliyet alanları ile ilgili mal ve hizmet teslim etmek isteyecek üyelerimize,ekteki dosyada AFGM Onaylı Tedarikçi listesi belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

16

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Birliğimize  gönderilen Petrol Piyasası Lisans Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı ve görüş bildirme formu www.tobb.org.tr/SanayiMudurlugu/Sayfalar/Duyurular.php adresinde yayınlanmıştır.

[Devamını oku...]

15

 Dişi Hayvan kesimlerine ilişkin 08.05.2019 tarihli Çankırı Hayvan Sağlık Zabıtası Komisyon kararı ekte gönderilmiştir.

[Devamını oku...]

15

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 19.12.2007 tarih ve 26735 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik ile ilgili Değişiklik Taslağının  hazırladıkları ifade edilmektedir.

 

[Devamını oku...]

15

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğünden alınan 26.04.2019 tarih ve 32931 sayılı yazıda,’’Taslak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ’’ hakkında  görüş talep edilmektedir.

 

[Devamını oku...]

15

Avrupa Birliğinin,’’İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Programı COSME’’ kapsamında ‘’Avrupa Girişimcilik Yetkinlik Çerçevesinin (EntreComp)Uygulamasına Destek ’’ konulu proje teklif çağrısı yayınlanmış olup söz konusu proje çağrısının amacı ,eğitim ve öğretim sağlayıcıları,işletmeler ve diğer paydaşlar arasında işbirlikleri kurmak ve ortak çalışmalar yürütmek amacıyla kilit paydaşları (AB,ulusal,bölgesel veya yerel düzeyde)bir araya getirmektedir.

Son başvuru tarihi 22 Ağustos 2019 olan proje teklif çağrısına,Avrupa Komisyonunun (https://ec.europa.eu/easme/en/cosme/cos-entrecomp-2018-3-01-support-implementation-entrepreneurship-competence-framework ) internet sayfasından ulaşılabilmektedir.Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB),programın ulusal koordinasyonundan sorumlu kurum olarak yetkilendirilmiştir.

 

Saygılarımızla,

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası

[Devamını oku...]

15

Ticaret Bakanlığı ,2011/1 Sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği hakkında Tebliğ kapsamından Türkiye’de sınai ve/veya ticari faaliyette bulunan şirketler ile işbirliği kuruluşlarının Pazar araştırması ve pazara giriş faaliyetlerine ilişkin giderlerinin desteklendiği belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

14

Venezuela  Dış Ticarete ve Uluslar arası Yatırım Bakanı Sn.Yomana Koteich ile bir görüşme gerçekleştirildiği,yapılan görüşmede Sn.Koteich’in,Türkiye başta olmak üzere,dost ülkelerin ekonomik işbirliği katkılarını daha da artırmalarını beklediklerini,bu işbirliği karşılığında kendilerinin de her zamankinden daha fazla teşvik ve fırsatlar sağlayacaklarını bildirmektedir.

[Devamını oku...]

14

 

 

Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 sınavı bilgi notu ekte sunulmuştur.

[Devamını oku...]

14

Türk Eximbank’a kredi başvurusunda bulunan firmalara aracılık ederek haksız menfaat sağlamaya çalışan kişiler olduğu duyumlarının alındığı belirtilmektedir.

Bu kapsamda Trük Eximbank tarafından ihracatçılarımızın bu kişilere kesinlikle itibar etmemesi amacıyla ekte yer alan duyuru hazırlanmıştır.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 29İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017