Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

25

KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Yurt Dışı İş Gezisi Destekleri çerçevesinde KOBİ’lerimiz; oda-borsaları kanalı ile sektörel ve en az 10 KOBİ’nin katılımı ile yurtdışına gerçekleştirecekleri iş gezilerinde destek almaya hak kazanmaktadırlar.

[Devamını oku...]

21

Sanayi Sicil Belgesine sahip işletmelerin yıllık işletme cetveli belirtilen zaman içerisinde http://sanayisicil.sanayi.gov.tr internet adresinden kullanıcı adıyla giriş yaparak ‘Yıllık İşletme Cetvelini’ 2018 yılı bilgilerini 30 Nisan 2019 tarihine kadar beyan etmeleri gerekmektedir.

[Devamını oku...]

20

 

Türkiye’nin Toronto Başkonsolosluğu tarafından  , 20-23 Mayıs 2019 tarihlerinde Toronto’da 25 bin kişinin ,120 ülkeden 1000’i aşkın startup şirketinin ve yatırımcıların katılımıyla ‘’Collusion ‘’ isimli yüksek teknoloji konferansının düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

11

 28.02.2019 tarihli ve 30700 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunla,3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanununa geçici muafiyet maddesi eklenmiştir.

[Devamını oku...]

08
Çukurova Ahşap İşleme Makinaları Fuarı 2019

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Bu önemli buluşmada sizde yerinizi alın.

Detaylı bilgi için www.tuyap.com.tr/cukurovaahsapislemefuari/ 

[Devamını oku...]

08

  Afrika Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanlığı bünyesindeki Yatırım Ofisi (InvestSA) tarafından Pretoria Büyükelçiliğimiz ile temasa geçilerek, iki adet yatırım projesine ilişkin ülkemiz ile işbirliği yapma arzusunda oldukları ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

08

 Ülkemizin 2023 yılı vizyonu ve hedefleri doğrultusunda su kayıplarının kontrolü için çalışmalar gerçekleştiren kamu kurumlarının, özel sektör kuruluşlarının, akademisyenlerin ve öğrencilerin motivasyonlarını pekiştirerek su yönetiminde farkındalığı artırmak, başarılı projeler ile yenilikçi ürünleri teşvik etmek ve kamu - özel sektör - üniversite işbirliğine katkı sağlamak amacıyla Su Yönetimi Ödülleri programı tertip edilmiş olup, www.suyonetimiodulleri.org internet sitesinde ilan edildiği üzere aşağıdaki kategorilerde ödüller verilecektir.

[Devamını oku...]

06

 İthalat denetimlerinin etkinliği ve ülkemize ihracat yapan yurtdışındaki yabancı firmaların izlenebilirliğinin arttırılması amacıyla bu firmalar için “İthalatta ihracatçı Kayıt Sistemi”(İİKS) programının oluşturulduğu belirtilerek, anılan program ile yurtdışındaki yabancı firmalara tekil bir numara verileceği kaydedilmektedir.

[Devamını oku...]

05

T.C Çankırı Valiliği Emniyet Müdürlüğü’den  Odamıza gelen 31 Mart 2019 seçim güvenliği ile ilgili yazıya  aşağıdaki  bağlı dosyalardaki  ulaşabilirsiniz. 

[Devamını oku...]

04

 Sts/Ulusal Veritabanına Taşımacılık Şirketlerince Toplu Veri İndirilmesine ilişkin Ayrıntılı Bilgiye Aşağıdaki Linkden 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 26İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017