Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler


Duyurular

 

12

Ticaret Bakanlığı yazısında; Hong Kong Ticaret Ateşeliğinden alınan yazıya atfen,Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Hong Kong Özel İdare Bölgesi Hükümeti ve Ticareti Geliştirme Konseyi tarafından bu yıl dördüncüsü 11-12 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek ‘’ Kuşak ve Yol Zirvesi ‘’ kapsamında, ÇHC’nin 2013 yılında uygulamaya koyduğu ‘’ Bir Kuşak Bir Yol’’ inisiyatifi güzergahındaki ülkelerin resmi ve özel sektör temsilcilerinin katılımları ile tertip edilecek sempozyumun yanı sıra çeşitli temalarda paneller ve ticari eşleştirme programlarının düzenlenmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

12

ASEAN Sekretaryasının bilgi notu ve brifingde yapılan sunuma,Türkiye Odalar ve Borsalar birliği (TOBB) web sitesi (www.tobb.org.tr ) sağ panelinde ‘’Hizmetler’’ başlığı altındaki ‘’Uluslararası İş İmkanları/Diğer Duyurular’’ bölümünden ulaşılabilir.

[Devamını oku...]

08

Ekvator’un Ankara Büyükelçiliği’nin Üretim,Dış Ticaret,Yatırım ve Balıkçılık Bakanlığı,Türkiye Ticaret Ofisi (PRO ECUADOR) aracılığıyla ‘’Ekvator ve Yatırım Fırsatları’’ başlıklı sunumun gerçekleştirileceği, söz konusu sunumda Ekvator’da ticaret nasıl yapılır,Ekvator’a yatırım yapmaya karar veren yeni yatırımcılar için teşvikler,bazı kamu özel ortaklığı (PPP) projeleri hakkında ilave bilgilere yer verileceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

08

TOBB ve Ticaret Bakanlığı işbirliğinde, 11 Temmuz 2019 Perşembe günü, saat 14:00'de TOBB İstanbul Hizmet Binası'nda, Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir. Katılım teyidi için http://iranyaptirim.tobb.org.tr  linkinde yer alan başvuru formunun en geç 9 Temmuz 2019 Salı günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir. 

[Devamını oku...]

01
NEVŞEHİR KABAK ÇEKİRDEĞİ İSİM KULLANIMI HK.

Değerli Üyemiz ;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden ve Nevşehir Ticaret Borsası’ndan alınan ,Nevşehir Kabak Çekirdeği’nin Türk Patent Kurumu tarafından tescillendiğini bildiren ‘’ilgi’’ yazıları ektedir.

 

[Devamını oku...]

27
DÜNYA HELAL ZİRVESİVE FUARI İSTANBUL 2019

Değerli Üyemiz;

Discover Events İşbirliği ile Dünya Helal Zirvesi İstanbul 2019 ve 7.İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı 28 Kasım-01 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın Yüksek Himayelerinde gerçekleşecektir.

[Devamını oku...]

26

 Sayın Üyemiz ;

İVEDİ – SÜRELİ

8-11 Temmuz 2019 tarihlerinde Rusya’nın Yekaterinburg kentinde düzenlenecek olan INNOPROM 2019 Fuarı (https://www.innoprom.com/en/) çerçevesinde, 8 Temmuz 2019 tarihinde fuar alanında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ve T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Tuna Turagay’ın katılımları ile Türkiye-Rusya İş Forumu gerçekleştirilecektir.  

[Devamını oku...]

25

Sayın Üyemiz;

Ulaştırma Altyapı Bakanlığı Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğü’nden alınan 14.06.2019 tarih ve 45142 sayılı yazıda Bakanlıkları tarafından hazırlanan Tehlikeli Maddelerin Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar  Hakkında Yönerge’nin 11.06.2019 tarih ve 44011 sayılı Bakanlık Makam Olur’u ile yürürlüğe girdiği bildirilmektedir.

 

[Devamını oku...]

21

Dışişleri Bakanlığı’nın yazısı ile,Senegal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği’nden alınan bir notaya atfen, 1.Dakar Petrol ve Gaz Fuarının Senegal Uluslararası Dış Ticaret Merkezi ve Netoil Group Investment S.A.ile işbirliği içinde Senegal Devleti’nin himayelerinde ‘’Afrika’da Petrol,Gaz ve Yeşil Enerji:Enerji Geçişi ve Altyapıların Finansmanında Yenilikçi Çözümler ve Yatırım Fırsatları’’ temasıyla 24-28 Haziran 2019 tarihleri arasında Dakar Uluslararası Dış Ticaret Merkezi’nde düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

21

Atis Fuarcılık Ticaret A.Ş. tarafından 06-10 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Yenikapı’da ‘’Craftistanbul El Sanatları Fuarı ve Carpetexpo El Dokuması Halı Kilim Fuarı’’ düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 32İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017