Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

28
KOBİ DESTEK/NEFES KREDİSİ 2018
  KOBİ DESTEK/NEFES KREDİSİ 2018 Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine "KOBİ Destek/Nefes Kredisi" desteği ile aylık %1,85 faiz oranı ile ...

[Devamını oku...]

21

 Konya Sanayi Odası Tarafından Üçüncüsü Gerçekleştirilecek olan Konya Savunma Sanayi Zirvesi ve Tedarikçi Günleri 02-03 Ekim 2018 Tarihleri Arasında Konya’da Düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

12
Chp Heyetinden Odamıza Ziyaret

 Chp İzmir Milletvekili Tacettin BAYIR,ChpÇankırı İl BaşkanıveBeraberindeki Heyet  İle  Birlikte Türkiye’deki Ekonomik ve Siyasi Gelişmelerİle  ilgili Bilgilendirme Ziyaretleri Sürecinde Odamıza Ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

10

 İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş(İZFAŞ)'den alınan yazıda, 22 - 25 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye'nin en yeni ve en modern fuar merkezi "FUARİZMİR"de İZFAŞ ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği işbirliği ile "13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı" gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 

[Devamını oku...]

07

 İran TicaretSanayilerMadenlerveTarımOdası'nınyazısında, EkonomikİşbirliğiTeşkilatı (EİT - İngilizcesi ECO) 2. Sağlık-TurizmKonferansveFuarı'nın (2nd ECO Confobition) 9-10 Ekim 2018 tarihlerinde, İran'ınErdebilşehrindedüzenleneceğibildirilmektedir.

[Devamını oku...]

07

 Başkurtistan Cumhuriyeti Hükümeti,Başkurtistan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ve Bashkir Fuar Şirketi (BVK-http://bvkexpo.ru/en/)tarafından,Ufa’dakiVDNH-EXPO Merkezi’nde, 12-15 Mart 2019 tarihleri arasında ,Uluslararası “ArgoComplex” Fuarı ile Tarım Sanayi Forumu’nun düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

04

 Türkiye milli katılımı İstanbul  TicaretOdası tarafından organize edilen “SIAL Interfood 2018”adlı gıda,içecek ve gıda ekipmanları fuarının 21-24 Kasım 2018 tarihlerinde Endonezya’nın başkenti jakarta’da düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

04

 TOBB tarafından Odamıza gönderilen yazıya istinaden;  25-27 Ocak 2019 tarihlerinde Vilnius’ta“Adventur 2019 Uluslararası Turizm ve Aktif Tatil Fuarı” nın düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

14

  Ticaret Bakanlığı tarafından MYK mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu getirilen ikinci el motorlu kara taşıtları alım-satım işini yürüten kişiler için (Galeri vb.) TOBB MEYBEM tarafından yetki alma çalışmasının devam ettiği ve Ağustos 2018 itibariyle sınav ve belgelendirme hizmetinin başlatılacağı bildirilmiştir. 

[Devamını oku...]

14

 Ülkemizin de taraf olduğu Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Yapan Taşıtlarda Çalışan Personelin Çalışmalarına İlişkin Avrupa Anlaşması (AETR) hükümlerince zorunlu hale gelen sayısal takograf (ST) uygulaması kapsamında, ST sürücü, şirket, servis ve denetim kartlarının sahiplerine ulaştırılması ile ilgili iş ve işlemler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yürütülmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 31İlk   Geri   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017