Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

19

 Devlet Malzeme Ofisi katalog uygulamaları içinde yer alan; Genel Katalog ve KOBİ Katoloğuna ilk defa başvuruda bulunacak firmalar için Şubat-Nisan-Temmuz-Ekim ayları ile sınırlı olan "Dönemsel Başvuru" uygulaması kaldırılmış olup, katalogda yer almak isteyen firmalara yılın her yılı başvuruyapabilme imkanı verilmiştir.

 

[Devamını oku...]

19

  Bilindiği üzere, Mısır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın Mısır’a ihracat yapan ülke firmalarının Mısır İhracat ve İthalat Kontrol İdaresi bünyesinde oluşturulan bir kayıt sistemine kayıt olma zorunluluğu ile ilgili anılan sisteme başvuru işlemlerini tamamlamakla birlikte henüz kayıt yaptırmamış odamız üyesi firmaların bilgileri talep edilmiş ve Birliğe ulaşan bilgiler Ekonomi Bakanlığı'nın değerlendirmesine sunulmuştur.

[Devamını oku...]

19

 Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı Eğitim Dairesi tarafından hazırlanan "Türkiye'de İhtiyaç Duyulan İş Gücü Niteliğinin Belirlenmesine Yönelik Anket" 'in 25 Eylül 2017 tarihine kadar Üyelerimiz tarafından doldurulmasını rica ederiz.

[Devamını oku...]

12

 Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge

[Devamını oku...]

12
  Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge 03.08.2017 tarih ve 63089 sayılı Bakanlık Makamının o...

[Devamını oku...]

11

 İran İslam Cumhuriyeti Anzali Serbest Ticaret ve Sanayi Bölgesi Kurumunca 19-29 Eylül 2017 tarihleri arasında, Anzali Uluslararası Fuar ve Seminer Merkezi'nde Uluslararası Göz Sağlığı Fuarı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

11

 Çankırı Şabanözü OSB İdari Bina Yapım İşi İhale İlanı Hakkında Bilgi Ektedir.

[Devamını oku...]

11
ÇATSO’DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ

İş Çevrelerinin Bilgilendirilmesi amacıyla Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Koordinasyonunda Odamız Ev Sahipliğinde Dış Ticaret Semineri 18 Eylül 2017 Pazartesi günü Odamız Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

17
TOBB ANKARA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÖDÜL TÖRENİ

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ankara ve İç Anadolu Bölgesi Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serpil Polat Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Kadının Ticaretteki Yeri ve Kadın Girişimciliği Ödül Töreni’ne katıldı.    

[Devamını oku...]

17
Vali Yardımcısı Zeki Karaca’dan Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

 Çankırı Vali Yardımcısı Sayın Zeki Karaca Çankırı Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti ve ÇATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. Gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı fikir alışverişleri ve istişareler yapıldı. 

[Devamını oku...]

Sayfa 11 / 12İlk   Geri   3  4  5  6  7  8  9  10  [11]  12  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017