Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

03

 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren inşaat malzemesi ihracatında IKBY tarafından yetkilendirilen İntertek Test Hizmetleri A.Ş.' den alınacak "Uygunluk Belgeleri"nin aranacağı, 

[Devamını oku...]

02
 Tehlikeli Madde Taşımacılığı Bilgilendirme Semineri

 5 Ocak 2018 Cuma Günü Saat 13.30 da odamız toplantı salonunda , Tehlikeli Madde Taşımacılığı ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hakkında Bilgilendirme Semineri gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

28

 Bilindiği üzere, ülkemizde afet ve başta trafik kazaları olmak üzere çeşitli kazalar nedeniyle binlerce kişi kaybedilmekte, on binlerce kişi yaralanmakta ve sakat kalmaktadır. Türk Kızılayı, toplumsal ilk yardım bilinci oluşturarak afet sonrası bireylerin zarar görebilirliğini azaltmak amacıyla,2000 yılında başlattığı standardizasyon çalışması ile ilk yardım eğitimlerinin ülkemizde Avrupa standartlarında verilmesinde öncülük etmiştir. 

[Devamını oku...]

28

 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, IPARD II. Dönemi hibe desteği başvurularına ilişki üçüncü çağrı ilanını yayınlamıştır.

[Devamını oku...]

19

 Ecommerce Gateway Pakistan şirketi tarafından önümüzdeki dönemde yapılacak fuarlara ilişkin bilgiler verilmektedir. Buna göre;

[Devamını oku...]

19

  Suudi Arabistan'ın El Kobar şehrinde kain Al-Fozan isimli inşaat ve mimarlık şirketinin 2011 yılından itibaren her yıl cami mimarisi temasıyla düzenlenen "Abdullatif Al-Fozan Award" isimli yarışmaya ilişkin olarak Riyad Büyükelçiliğimizi muhatap mektubu ve İngilizce tercümesi ekte tarafınıza sunulmuştur.

[Devamını oku...]

18

Katar Hükümeti tarafından uygulanan ekonomik politikalar temel olarak, ülkenin zengin yeraltı kaynaklarının da yardımıyla hızlı bir kalkınma sürecini yakalamayı, dışa açık ve dünya ile bütünleşmiş bir ekonomi yaratmayı, güçlü ve aktif bir özel sektör oluşturarak ekonomide kamu kesiminin baskın rolünü azaltmayı amaçlamaktadır.

 

[Devamını oku...]

11
TOBB Y.K. Başkan Yrd. ve İTO Y.K. Başkanı İbrahim ÇAĞLAR Başsağlığı

 Başta Meclis Başkanımız Cafer ÖZKAN ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN olmak üzere tüm Meclis Üyelerimiz adına, Merhum İbrahim ÇAĞLAR'a Allahtan Rahmet, başta ailesine, TOBB ve İTO camiasına başsağlığı diliyoruz.

[Devamını oku...]

11

  27-30 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan Kastamonu Sanayi ve İş Dünyası Fuarı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

11

  Suudi Arabistan Krallığı Tarım Bakanının himayelerinde, İslam Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT) ve Suudi Al Harithy Şirketi'nin işbirliğinde, İslam İşbiriliği Teşkilatı (İİT) Üyesi Ülkeler 11. Tarım Ticareti ve Suudi Arabistan 23.Gıda, Otel, ve Konuk Ağırlama Fuarı'nın 20-23 Mart 2018 tarihlerinde Suudi Arabistan'da "Jeddah Center for Forums and Events"de düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 11 / 19İlk   Geri   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017