Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

21
Odamızdan Ziraat Odasına Ziyaret

 Yönetim  Kurulu Başkanımız Hayrettin  ÇELİKTEN,Meclis Başkanımız Cafer ÖZKAN  ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz  Çankırı Ziraat Odasına  Başkanlığının Yeni Taşındıkları Hizmet Binasına Hayırlı Olsun Dileklerini İletmek İçin  Makamında  Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat GAMZELİ ‘ye Ziyarette Bulundular.

[Devamını oku...]

20

 TOBB’den gelen yazıda, Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Karara İlişkin Tebliğ (ihracat Bedelleri Hakkında) (Tebliğ No: 2018-32/48) 04.09.2018 tarihli ve 30525 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe girdiği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

20

  

Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 9 Kasım 2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.

 

4447 sayılı İşsizlik Sigortası Kanununun Ek 2 nci maddesinde yer alan “kısa çalışma” düzenlemesi ile genel ekonomik, sektörel, bölgesel kriz veya zorlayıcı sebeplerle işyerindeki haftalık çalışma sürelerinin geçici olarak en az üçte bir oranında azaltılması veya süreklilik koşulu aranmaksızın işyerinde faaliyetin tamamen veya kısmen en az dört hafta süreyle durdurulması hallerinde, İşletmelerin yaşadığı sıkıntıların bir ölçüde azaltılması ve işçilerin işlerini korumaları amaçlanmıştır.

[Devamını oku...]

20
İşyeri Tehlike Sınıflarına Yapılacak İtirazlar
 İşyeri tehlike sınıflarına yapılacak itirazlar ayrıntılı bilgi aşağıdadır
20
Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Aday Adayı Enver HARPUT'dan Odamıza Ziyaret

  

Ak Parti Çankırı belediye başkanı aday adayı Enver HARPUT  ve beraberindeki  heyet ile birlikte odamıza ziyarette bulundular.Yönetim kurulu başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN Enver HARPUT ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirtmiştir.

[Devamını oku...]

19

  

 

İran İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği'nden Notaya Atfen 13. Uluslararası Sahiller, Limanlar ve Deniz Yapıları Semineri'nin (ICOPMAS-2018), İran Limanlar ve Gemicilik Kurumu tarafından 26- 26 Kasım 2018 tarihlerinde, Tahran'da düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

15

 15-16 Mart 2019 Tiranda tarım makinaları,bitkisel üretim firmaları,hayvancılıkekipmanları,tarım aletleri ve traktörler,gübre,yaş meyve-sebze,tohumculuk konularını kapsayan ve ikincisi gerçekleştirilecek olan Arnavutluk Agro-Tech Tarım Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

13

 8-11 Aralık 2018 tarihleri arasında PunomPen'de 13. Kamboçya İthalat-İhracat Fuarı'nın (13th CambodiaImport – ExportProductsExhibition 2018) düzenlendiği bildirilmektedir. Söz konusu Fuar'a ticaretin geliştirilmesinden sorumlu resmi kuruluşlar ile özel sektör temsilcilerinin davet edildiği ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

13

  11-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Sri Lanka Tarım Bakanlığı tarafından ColomboBandaranayakeMemorial International Conference Hall'da (BMICH) bir Tarım Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

09

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda; İstanbul Ticaret Odası'ndan alınan bir yazıya atfen; Fransa'nın başkenti Paris'te her sene düzenlenen ve kompozit sektöründeki en önemli fuarlardan biri olarak kabul edilen JEC World Fuarının 12-14 Mart 2019 tarihleri arasında düzenleneceği ve Türk firmalarının fuara katılımlarının İstanbul Ticaret Odası tarafından organize edileceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 27İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017