Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

14

Venezuela  Dış Ticarete ve Uluslar arası Yatırım Bakanı Sn.Yomana Koteich ile bir görüşme gerçekleştirildiği,yapılan görüşmede Sn.Koteich’in,Türkiye başta olmak üzere,dost ülkelerin ekonomik işbirliği katkılarını daha da artırmalarını beklediklerini,bu işbirliği karşılığında kendilerinin de her zamankinden daha fazla teşvik ve fırsatlar sağlayacaklarını bildirmektedir.

[Devamını oku...]

14

 

 

Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 sınavı bilgi notu ekte sunulmuştur.

[Devamını oku...]

14

Türk Eximbank’a kredi başvurusunda bulunan firmalara aracılık ederek haksız menfaat sağlamaya çalışan kişiler olduğu duyumlarının alındığı belirtilmektedir.

Bu kapsamda Trük Eximbank tarafından ihracatçılarımızın bu kişilere kesinlikle itibar etmemesi amacıyla ekte yer alan duyuru hazırlanmıştır.

[Devamını oku...]

14

II.Dünya Kahve Üreticileri Forumunun 10-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında Brezilya’da düzenleneceği belirtilmekte olup,kahve üreticilerinin gelirleri,çevre ve sürdürülebilirlik gibi ortak ilgi alanlarındaki konuların görüşüleceği  Forum hakkında daha fazla bilgiye www.worldcoffeeproducersforum.com adresinden ulaşılabileceği bildirilmiştir.

 

[Devamını oku...]

13

Ülkemizin  ihracatının artırılması ve firmalarımıza yeni ihracat imkanlarının sunulabilmesi  teminen; İstanbul Ticaret Odası tarafından 2019 yılında tüm sanayi,ticaret hizmet ve yatırım sektörlerini, gıda ve içecek ürünleri ile konaklama endüstrisi alanlarında 5 ayrı ülkede 5 ayrı fuarın düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

13

Nijer menşeli ORIBA Holding sahibi Baba Ahmed isimli Nijerli işadamının Niamey Büyükelçimizi ziyaret ederek ülkesinde gıda işleme ve inşaat sanayi alanlarında fabrikalar kurmayı planladığı ve söz konusu fabrikalar için teçhizata ihtiyaç duyduğu belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

06

 Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC)’nin ev sahipliğini yaptığı,geçen yıl 240 bin metrekarelik bir alanda 130 ülkeden 2.800 firmanın katılım sağladığı Çin Uluslar arası İthalat Fuarı (CIIE)’nın ikincisinin 05-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Shanghai’da düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

06

 Ticaret Bakanlığı’nın ilgide kayıtlı yazısı ile,Meksiko Ticaret Müşavirliğimizden alınan yazıya atfen, Müşavirliğimiz tarafından katılım sağlanan ‘’Business Yucatan&Trade Opportunities’’semineri kapsamında Yucatan Eyaleti’ndeki sağlık turizmi alanında gerçekleştirilebilecek yatırım projeleri hakkında bilgi edinildiği belirtilmekte olup,Yucatan Eyaleti kalınma Ajansı yetkililerince firmalarımızın ile ortak projeler gerçekleştirilebileceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

03
TOBB 75. Genel Kurulunda Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Töreni

TOBB 75. Genel Kurulunda Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Töreninde Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin Çelikten’e Hizmet ve Şeref Belgesi  Başarı Plaketi takdim edildi.

[Devamını oku...]

30
Başkanımız Hayrettin Çelikten Sinop’ta Düzenlenen KUZKA Yönetim Kurulu  Toplantısına Katıldı.

 

KUZKA Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Kastamonu Valisi Yaşar KARADENİZ başkanlığında Çankırı Ticaret Sanayi Odamız Başkanı  Hayrettin ÇELİKTEN ve Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta yeni seçilen belediye ve il genel meclis başkanlarının da katılımıyla Sinop’ta toplandı.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 39İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017