Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

11

 İran İslam Cumhuriyeti Anzali Serbest Ticaret ve Sanayi Bölgesi Kurumunca 19-29 Eylül 2017 tarihleri arasında, Anzali Uluslararası Fuar ve Seminer Merkezi'nde Uluslararası Göz Sağlığı Fuarı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

11

 Çankırı Şabanözü OSB İdari Bina Yapım İşi İhale İlanı Hakkında Bilgi Ektedir.

[Devamını oku...]

11
ÇATSO’DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ

İş Çevrelerinin Bilgilendirilmesi amacıyla Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Koordinasyonunda Odamız Ev Sahipliğinde Dış Ticaret Semineri 18 Eylül 2017 Pazartesi günü Odamız Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

17
TOBB ANKARA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÖDÜL TÖRENİ

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ankara ve İç Anadolu Bölgesi Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serpil Polat Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Kadının Ticaretteki Yeri ve Kadın Girişimciliği Ödül Töreni’ne katıldı.    

[Devamını oku...]

17
Vali Yardımcısı Zeki Karaca’dan Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

 Çankırı Vali Yardımcısı Sayın Zeki Karaca Çankırı Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti ve ÇATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. Gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı fikir alışverişleri ve istişareler yapıldı. 

[Devamını oku...]

17
İstanbul 40. Yapı Fuarı Hk.

 23-27 Mayıs 2017 Tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “40. Yapı Fuarı-TurkeyBuild”, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir iş gezisi planlamaktayız. 

[Devamını oku...]

17
ÇATSO’da İstihdam Seferberliği Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı

  Çankırı SGK Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI ve Çankırı İŞKUR Müdürü Alim ÇAYCI, İstihdam Seferberliği ve İşbaşı Eğitim programları kapsamında, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis,Yönetim Kurulu üyeleri ve Meslek Komitesi Üyelerimize bilgiler verildi.

[Devamını oku...]

17
Kümelenme Destek Programı 3. Destek Çağrısı Hk.

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlı tarafından yürütülmekte olan Kümelenme Destek Programı 3. Başvuru Çağrısı 30/05/2017 tarihinde açılmış olup, 11/08/2017 sonlanacaktır. 

[Devamını oku...]

Sayfa 20 / 20İlk   Geri   11  12  13  14  15  16  17  18  19  [20]  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017