Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

19

 İsrail Ticaret Ataşeliğinden gelen yazıda 28-30 Kasım 2017 tarihlerinde İsrail’in Eilat kentinde düzenlenecek olan “Nadlan City: The Israeli Real Estate Convention” etkinliğine bir ticaret heyet ziyareti düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

19

 Belçika İstanbul Başkonsolosluğu Flaman Bölgesi Ekonomik ve Ticaret Ateşeliğin’den alınan yazıda, Küresel Bilim, Teknoloji ve Yenilik Konferans serisinin (Global Science Technology and Innovation Conference – G-STIC) ilk etkinliğinin 23-25 Ekim 2017 tarihlerinde Brüksel’de düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

19

 Devlet Malzeme Ofisi katalog uygulamaları içinde yer alan; Genel Katalog ve KOBİ Katoloğuna ilk defa başvuruda bulunacak firmalar için Şubat-Nisan-Temmuz-Ekim ayları ile sınırlı olan "Dönemsel Başvuru" uygulaması kaldırılmış olup, katalogda yer almak isteyen firmalara yılın her yılı başvuruyapabilme imkanı verilmiştir.

 

[Devamını oku...]

19

  Bilindiği üzere, Mısır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın Mısır’a ihracat yapan ülke firmalarının Mısır İhracat ve İthalat Kontrol İdaresi bünyesinde oluşturulan bir kayıt sistemine kayıt olma zorunluluğu ile ilgili anılan sisteme başvuru işlemlerini tamamlamakla birlikte henüz kayıt yaptırmamış odamız üyesi firmaların bilgileri talep edilmiş ve Birliğe ulaşan bilgiler Ekonomi Bakanlığı'nın değerlendirmesine sunulmuştur.

[Devamını oku...]

19

 Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı Eğitim Dairesi tarafından hazırlanan "Türkiye'de İhtiyaç Duyulan İş Gücü Niteliğinin Belirlenmesine Yönelik Anket" 'in 25 Eylül 2017 tarihine kadar Üyelerimiz tarafından doldurulmasını rica ederiz.

[Devamını oku...]

12

 Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge

[Devamını oku...]

12
  Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge 03.08.2017 tarih ve 63089 sayılı Bakanlık Makamının o...

[Devamını oku...]

11

 İran İslam Cumhuriyeti Anzali Serbest Ticaret ve Sanayi Bölgesi Kurumunca 19-29 Eylül 2017 tarihleri arasında, Anzali Uluslararası Fuar ve Seminer Merkezi'nde Uluslararası Göz Sağlığı Fuarı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

11

 Çankırı Şabanözü OSB İdari Bina Yapım İşi İhale İlanı Hakkında Bilgi Ektedir.

[Devamını oku...]

11
ÇATSO’DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ

İş Çevrelerinin Bilgilendirilmesi amacıyla Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Koordinasyonunda Odamız Ev Sahipliğinde Dış Ticaret Semineri 18 Eylül 2017 Pazartesi günü Odamız Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

Sayfa 25 / 26İlk   Geri   17  18  19  20  21  22  23  24  [25]  26  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017