Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

16

 TOBB Çankırı Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB Çankırı Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Seçimlere ilişkin;

[Devamını oku...]

16
Ak Parti'den Yerel Seçimler Kapsamında Odamıza Ziyaret

  

Çankırı Belediye Başkanı ve aynı zamanda Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin BOZ, Ak Parti İl Başkanı Celal KAMAN,İlçe Başkanı Mustafa POTUKOĞLU, İl Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin ÜNAL ve beraberindeki heyet yerel seçimler kapsamında odamızı ziyarette bulundular

[Devamını oku...]

15

 Brçko Bölgesi Ticaret Odası tarafından 7-9 Kasım 2019 tarihlerinde Bosna Hersek’te,18.Uluslararası Ekonomi Fuarı “Brçko 2019” isimli bir fuarın düzenleneceği ve sözkonusu fuara ülke temsilcilerinin davet edildiği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

15

 Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan yazı kapsamında Büyükelçi Hatice Nur SAĞMAN’ınKonakri’deki görevinden ayrılmadan önce veda ziyaretleri kapsamında Gine Madenler ve Jeoloji Bakanı AbdoulayeMagassouba ile gerçekleştirdikleri görüşme kapsamında Bakan Magassouba’nın Gine’de maden ve enerji alanında iyi bir gidişatın bulunduğunu şu anda ülkeye yatırım yapanın kazanacağını maden sektöründe 10 yıl içinde aynı kazanımların elde edilemeyeceği ve pazarın doyum noktasına ulaşacağını hidrolik santralleri konusunda da halihazırda yapılmakta olan yatırımlar çerçevesinde 3 ila 5 yıl marjında talebin ortadan kalkacağını bu dönemin madencilik ve enerji alanında yatırım yapmak için en iyi zaman olduğunu belirttiği ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

11

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde ,Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde,Türkiye’nin en hızlı büyüyen  şirketlerinin belirlenerek ,söz konusu şirketlerin görünürlüklerini artırmak ve bu şirketlerin ekonomik bağlantılarını  kuvvetlendirmek amacıyla 2011 yılından beri “TOBB Türkiye 100” programı yürütülmektedir.

[Devamını oku...]

11

  

3516 sayılı ölçüler ve ayar kanunu’nun 9.maddesinin b fıkrası gereğince ölçü ve ölçü aletleri periyodik muayeneye tabii tutulmaktadırlar.

[Devamını oku...]

08

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, enflasyonla mücadelenin 2019’da da aynı şekilde devam etmesini arzu ettiklerini vurgulayarak, “Bunu ne tek başına kamu, ne de tek başına özel sektör yapabilir. Sorumluluk ve görev hepimizindir. TOBB ve Odalar-Borsalar, milli bir dayanışma içinde 2019’da da Hazine ve Maliye Bakanlığımızın Enflasyonla Mücadele Programına desteklerini sürdürecektir” dedi. ​

[Devamını oku...]

07

 4458 sayılı Gümrük Kanunu ve 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu çerçevesinde tasfiyelil hale gelen eşya ve taşıtların e-ihale yöntemiyle gerçekleştirileceği bir platform oluştuğu belirtilmektedir.Yazıda söz konusu platforma ilişkin https://tasfiye.ticaret.gov.tr/eihale-islemleri/eihale ve https://www.eihale.gov.tr/ web sitelerinden detaylı bilgiye ulaşabilinmektedir.

[Devamını oku...]

31
Yeni Yılınız Kutlu Olsun

 Yeni yılın tüm insanlığa ülkemize,barış,sağlık,mutluluk ve başarı getirmesi dileği ile yeni yılınız kutlu olsun.Hayrettin ÇELİKTEN Yönt.Krl.Bşk.

[Devamını oku...]

31

 Hong Kong Başkonsolosluğumuzdan alınan yazıya atfen,Hong Kong Özel İdare Bölgesi yönetimi ve Hong Kong Ticareti Geliştirme Konseyi (HKTDC) tarafından 2016 yılından itibaren düzenlenmeye başlanan Kuşak ve Yol Zirvesi’ne ilişkin olarak bir sonraki Zirve’nin 11-12 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 31İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017