Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

30
ENDÜSTRİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ  VE  XII. ENDÜSTRİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KURULTAYI

Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kongresi ve XII.Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kurultayı 05-06-07 Aralık 2019 tarihinde Çukurova Üniversitesi-Mithat Özsan Amfisi- ADANA ilimizde yapılacaktır.

[Devamını oku...]

26
TÜYAP – EGE YAPI 2019  VE EGE GAYRİMENKUL 2019 İZMİR FUARI

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi,İZFAŞ,Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası Destekleri ile yapı ve gayimenkul sektörünün Ege Bölgesi’ndeki büyük buluşması EGE YAPI 2019 2.Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ve EGE Gayrimenkul 2019 Konut,İşyeri,Arsa,Yatırımı ve Finansmanı eş zamanlı olarak 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Fuarİzmir Uluslar arası Fuar Alanı Gaziemir/İzmir’de sektörü bir araya getirecektir.

[Devamını oku...]

19

05 Haziran 2018 tarih ve 30442 sayılı resmi gazetede yayınlanan ‘‘taşınmaz ticareti hakkında yönetmelik’’ gereği 05 Aralık 2019 tarihten itibaren yönetmelikte belirtilen mesleki yeterlilik şartlarını taşımayan meslek sahiplerinin iş yeri ruhsatları ilgili belediyeler tarafından iptal edilecektir. Üyelerimizin bu tür bir durumla karşılaşmayıp mesleklerini icraya devam edebilmeleri adına 29 Nisan 2019 tarihine kadar bağlı bulundukları meslek odalarına ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitim başvurusu yapmaları gerekmektedir. Yeterli talep toplandığında ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitimi düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

19

13 Şubat 2018 tarih ve 30331 sayılı resmi gazetede yayınlanan ‘‘ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkında yönetmelik’’ gereği 13 Ağustos 2019 tarihinden itibaren yönetmelikte belirtilen mesleki yeterlilik şartlarını taşımayan meslek sahiplerinin iş yeri ruhsatları ilgili belediyeler tarafından iptal edilecektir. Üyelerimizin bu tür bir durumla karşılaşmayıp mesleklerini icraya devam edebilmeleri adına 29 Nisan 2019 tarihine kadar bağlı bulundukları meslek odalarına ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitim başvurusu yapmaları gerekmektedir. Yeterli talep toplandığında ‘‘mesleki yeterlilik belgesi’’ eğitimi düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

19
TÜYAP – MAKTEK İZMİR 2019 FUARI

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından ,MAKTEK İzmir 2019-2.Takım Tezgahları,Metal-Saç İşleme Makineleri, Tutucular-Kesici Takımlar,Kalite Kontrol-Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı,9-12 Ekim 209 tarihleri arasında Fuarİzmir Uluslararası Fuar alanı,Gaziemir/İZMİR’de ikinci kez sektörü bir araya getirecek.

[Devamını oku...]

19

‘’KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası’’,Bakanlar Kurulu’nun 04/06/2018 tarihli ve 2018/11892 sayılı ‘’Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere Yönelik Ticari Alacak Sigortası Sunulmasını içeren Devlet Destekli Sistemin İşleyişine Dair Kararı’’ ile oluşturan Devlet destekli bir sistemdir.

[Devamını oku...]

19

Bu yıl 25-29 Haziran tarihleri arasında temellerini metaller ve işleme yöntemlerinin oluşturduğu GIFA,METEC,THERMPROCESS ve NEWCAST      fuarları Düsseldorf’ta kapılarını ‘’ The Bright World of Metals’’ sloganı altında yine birlikte açıyor.Fuar  dörtlüsünde 14.kez düzenlenen GIFA-Uluslararası Döküm Sanayi İhtisas Fuarı ,10.kez düzenlenen METEC-Uluslaarası Metalürji İhtisas Fuarı,12.kez düzenlenen THERMPROCESS-Uluslararası  Isıl İşlem Fuarı ile dörtlünün en geç fuarını oluşturan ve 2019 yılında Ren Nehri kıyısındaki metropolde 5.kez gerçekleşecek olan NEWCAST-Uluslararası Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı yer alıyor.

[Devamını oku...]

17
ÇATSO'dan ilçelerde 'istihdam seferberliği' toplantıları gerçekleştirildi

 Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "2019 İstihdam Seferberliği" kapsamında yatırımcıya mevcut teşvikler hakkında bilgi vermeyi amaçlayan toplantı zinciri Şabanözü, Çerkeş, Ilgaz, Korgun ve Kızılırmak ve Yakınkent Organize Sanayi Bölge ilçelerinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

16

Türk-Alman Ticaret Çalışma Grubu’nun üyelerimizin sorunlarını,görüşlerini ve katkılarını aktarmak üzere Birliğimizce bir araştırma yürütülmektedir.Bahse konu araştırma kapsamında firmalarımıza yönelik bir anket düzenlenmiştir.Sorulara https://forms.gle/EzvFPF83dJGaqFxc7 linkinden ulaşılabilmektedir. Çalışmanın tamamlanabilmesi için,belirtilen web adresinde yer alan anketin 30 Nisan 2019 Salı Günü mesai bitimine kadar doldurulması hususu üyelerimize duyurulur.

[Devamını oku...]

16
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HAYRETTİN ÇELİKTEN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE ÇERKEŞ-ILGAZ-KURŞUNLU-ATKARACALAR-BAYRAMÖREN-ELDİVAN-KORGUN-YAPRAKLI İLÇE BELEDİYELERİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte görevine yeni başlayan Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı,Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk,Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak,Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz,Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu,Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan,Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör,Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan,Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay,Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer’i makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinin 'hayırlı olması' dileğinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 39İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017