Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

11
TOBB Y.K. Başkan Yrd. ve İTO Y.K. Başkanı İbrahim ÇAĞLAR Başsağlığı

 Başta Meclis Başkanımız Cafer ÖZKAN ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN olmak üzere tüm Meclis Üyelerimiz adına, Merhum İbrahim ÇAĞLAR'a Allahtan Rahmet, başta ailesine, TOBB ve İTO camiasına başsağlığı diliyoruz.

[Devamını oku...]

11

  27-30 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan Kastamonu Sanayi ve İş Dünyası Fuarı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

11

  Suudi Arabistan Krallığı Tarım Bakanının himayelerinde, İslam Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT) ve Suudi Al Harithy Şirketi'nin işbirliğinde, İslam İşbiriliği Teşkilatı (İİT) Üyesi Ülkeler 11. Tarım Ticareti ve Suudi Arabistan 23.Gıda, Otel, ve Konuk Ağırlama Fuarı'nın 20-23 Mart 2018 tarihlerinde Suudi Arabistan'da "Jeddah Center for Forums and Events"de düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

08
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri

 18-21 Aralık ve 26-29 Aralık Tarihleri arasında Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası , İŞKUR ve KOSGEB işbirliği ve koordinasyonunda, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenecektir. Katılmak İsteyen üyelerin başvurularını İŞKUR’a yapmaları gerekmektedir. 

[Devamını oku...]

05

  Venezuela'nın Ankara Büyükelçiliği'nden alınan Nota'ya atfen, Venezuela vatandaşı Miguel Silva ile Türk vatandaşı Leyla Koç tarafından temsil edilen Venezuela İhracatçılar Odası'nın (CAVEX) ülkemizde çeşitli girişimlerde bulunduğu bilgisinin Büyükelçilikçe öğrenilmiştir ancak anılan Oda Venezuela Cumhuriyeti Hükümeti'nin hiçbir resmi kurum ve kuruluşunu temsil etmemektedir.

[Devamını oku...]

05

  ABD Hazine Bakanlığı tarafından 31 Ekim 2017 tarihinde "Countering America's Adversaries Through Sanctions Act-CAATSA"  başlıklı yasa kapsamında yapılan açıklama ektedir.

[Devamını oku...]

04

  Riyad Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğimizce hazırlanan ve Suudi Arabistan Standartlar Kurumu'nca (SASO) belirlenen plastik ürünlerin Suudi Arabistan pazarına giriş sürecini içeren, Ekonomi Bakanlığı internet sitesinde "Ülkeler/Suudi Arabistan/Ticaret Temsilciliklerimiz/Duyurular" bölümünde yayımlanmıştır.

[Devamını oku...]

04

 

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden TOBB’a gönderilen 21.11.2017 tarihli 57017886-204.99-E.5857497 sayılı yazısında 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 14 üncü maddesinde;

[Devamını oku...]

04

  26/12/2012 tarihli ve 28509 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin İşyeri Tehlike Sınıfları Tebliği gereğince TOBB'unda üyesi bulunduğu iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin işyeri tehlike sınıflarının belirlenmesinde görevli olan İşyeri Tehlike Sınıfları Komisyonu, "İşyeri Tehlike Sınıfına Yapılan İtirazların Değerlendirilmesi Prosedürü" çerçevesinde her yıl Ocak ayı içinde toplanarak çalışmalarını yürütmektedir.

[Devamını oku...]

30
2018 Çin Uluslararası İthalat Fuarı

  2018 Yılında Çin Halk Cumhuriyeti'nde Uluslararası İthalat Fuarı düzenleneceği belirtilerek, ÇHC Firmaları ile ticari ilişkileri olan veya ÇHC firmaları ile ticaret yapman isteyen Türk Firmalarının Çin Uluslararası İthalat Fuarına davet edilmek istendiği ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 12İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017