Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

02
ÇATSO Yönetimi Vali Aktaş’ı ziyaret etti

 ÇATSO yönetimi Vali Aktaş’ı ziyaret etti

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri 02/05/2018 Saat 11:30’da ValiHamdi Bilge Aktaş’ıziyarette etti. 

[Devamını oku...]

30
Odamızın Çankırı Ticaret Borsasına Ziyareti

 Odamızın Çankırı Ticaret Borsasına Ziyareti

[Devamını oku...]

24
Odamıza Gerçekleştirilen Ziyaretler

 Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin Çelikten’e Yeni Döneminde Hayırlı Olsun Ziyaretleri Kapsamında, Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli ve TZOB Genel Başkan Yrd. ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Ziraat Mühendisleri Odası Temsilcisi İhsan Bostan, Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çankırı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Necati Akdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çankırı Şoförler Odası Yönetimi ve Çankırı Taşıyıcılar ve Nakliyeciler Koop. Başkanı Ali Şahin Odamıza Ziyarette bulunmuştur. Kendilerine Nazik Ziyaretleri için Teşekkür Eder Çalışma Dönemlerinde Başarılar Dileriz.

[Devamını oku...]

19

  T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu,  Meclisimiz organizasyonu ve THY işbirliği ile 18-20 Haziran 2018 tarihleri arasında Fransa'nın Lyon şehrine yönelik bir Ticaret Heyeti düzenlenecek olup Lyon  bölgesini kapsayacak söz konusu organizasyonda Türkiye-Fransa iş forumunun yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan ikili firma görüşmelerinin (B2B) gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

[Devamını oku...]

16

 “İş Sağlığı ve Güvenliğinde Koordinasyon ve İş Birliği” ana teması altında proses güvenliği, risk yönetimi, davranış bilimleri ve ergonominin de aralında bulunduğu 31 ana başlıkta iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili konuların değerlendirileceği 6 – 9 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 9. Uluslararası  İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresine kayıtlar başlamıştır.

Kayıt imkanlarından faydalanabilmek için www.tioshconference.gov.tr adresinde yer alan online kayıt alanından kayıt olmak gerekmektedir.

[Devamını oku...]

13

  

ABD’nin Genelleştirilmiş Tercihler Sistemine İlişkin son olarak 31 Aralık 2017 tarihinden sonra GTS Rejimi Yürürlükteymiş gibi hareket edilip GTS kapsamında yer alan ürünlerin sevkiyatlarında ilgili ithalatçılar tarafından ABD Gümrüklerine sunulan ürünün teslim evrakında (CBP Form 7501) “A” işaretinin eklenmeye devam edilmesi gerektiği vurgulanmıştı.

 

[Devamını oku...]

12

  TOBB’ den alınan yazıda, Cumhurbaşkanımızın himayelerinde Şubat 2017'de TOBB Türkiye Ekonomi Şurasında "İstihdam Seferberliği" başlatıldığı hatırlatılmaktadır.

Türk özel sektörünün üstün gayretleri ile 2017 sonunda dünyada eşi-benzeri görülmemiş bir başarıya imza atıldığı ve 1,5 milyon insanımıza iş, ailelerine aş imkânı sağlanmış olduğu belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

03

 Türkiye-Afganistan Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 2.Dönem Toplantısının, 9-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştireceği ifade edilmekte olup, toplantı sırasında gündeme getirilmesinde fayda görülen konulara ilişkin bilgi notu talep edilmektedir.

[Devamını oku...]

03

 25-26 Nisan 2018 tarihlerinde Saraybosna’da, Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Bosna Bank International organizasyonuyla IX.Saraybosna İş Forumu düzenleneceği bildirilmiş ve Forum kapsamında, 30 farklı ülkeden gelen katılımcılar arasındaki ekonomik bağların ve karşılıklı ilişkilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

[Devamını oku...]

03

 

Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden alınan yazıya istinaden, Jumanne Miraji Simba (Cuma) isimli şahsın Darüsselam Büyükelçiliğimize karşı asgari saygı düzeyinin altında davranışlar bulunduğu ve Tanzanya’nın Ankara Büyükelçiliği’nin koordinasyonu dışında hareket ettiği belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 19İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017