Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

07
lsk-Sodex Fuarı Bilgilendirme

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun (18/05/2004 ve 5174 sayılı), 57. maddesine dayanılarak hazırlanan ve 12/02/2005 tarihli ve 25725 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Türkiye Sektör Meclislerinin Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği’’ uyarınca, sektör sorunlarının kapsamlı bir biçimde belirlenmesi, bu sorunlara uygun çözüm önerilerinin geliştirilmesi, bu önerilerin hükümete ve diğer ilgili kuruluşlara iletilmesi ve zamanında sonuçlandırılmasının sağlanması amacıyla, Birliğimizin şemsiyesi altında, 2006 yılında Türkiye Sektör Meclisleri’nin oluşturulmuş olduğu belirtilmektedir. 

[Devamını oku...]

07

 Hindistan Sanayi Konfederasyonu (CII) tarafından, Hindistan Ticaret ve  Sanayi Bakanlığı, Hindistan Hükümeti ve Maharashtra Eyaleti Hükümeti işbirliğinde, 25. CII Ortaklık Zirvesi'nin 12-13 Ocak 2019 tarihleri arasında Mumbai Hindistan'da düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

06

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile TSE arasında 06.03.2016 tarihinde imzalanan protokol gereğince, Tehlikeli Maddelerin Karayolu ile Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması kapsamında (ADR) inceleme ve belgelendirme işlemlerinin Türk Standartları Enstitüsü (TSE)  tarafından yapılacağı belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

05
Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Odamıza Ziyaret

 Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi muhasebe finansman öğretmenlerinden Mustafa ERASLAN , Döndü BOZKURT ve beraberindeki 30 kişilik 10.sınıf finansman öğrencileri ile birlikte odamızı ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

04
2018/14 Sayılı Genelge

 2018/14 Sayılı Genelge Hakkında

[Devamını oku...]

04
Türkiye Ürdün Ortaklık Anlaşması'nın Feshi

 Türkiye Ürdün Ortaklık Anlaşmasının feshi hakkındaki ayrıntılı bilgiye

[Devamını oku...]

27

 7020 Sayılı Kanun Kapsamında Borçların Yapılandırılması ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki bağlı dosyalardan ulaşabilirsiniz.

[Devamını oku...]

27
Askıya Alınması Uygulaması

 Bilindiği üzere sanayicimizin ihtiyaç duyduğu hammadde ve yarı mamul niteliğindeki sanayi ürünlerine ilişkin her yıl 1 Ocak ve 1Temmuz tarihlerinde yürürlüğe girecek şekilde yapılan askıya alma üretim tüketimi karşılamayan ürünlerde ise kota başvuruları ülkemiz temsilcilerinin de yer aldığı bir toplantıda Avrupa komisyonu tarafından müzakere edilerek karara bağlanmaktadır.

[Devamını oku...]

23
Kosgeb Odamızda Toplantı Gerçekleştirdi

 Kosgeb il müdürlüğü tarafından odamızda kosgeb destekleri hakkında üyelerimizekobileri bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.Kosgeb hizmet merkezi müdürü Yüksel ÖZDEMİR Kosgeb’inKobiler olmak üzere herkesime büyük destekler verdiğini belirtdi.

[Devamını oku...]

21
Odamızdan Ziraat Odasına Ziyaret

 Yönetim  Kurulu Başkanımız Hayrettin  ÇELİKTEN,Meclis Başkanımız Cafer ÖZKAN  ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz  Çankırı Ziraat Odasına  Başkanlığının Yeni Taşındıkları Hizmet Binasına Hayırlı Olsun Dileklerini İletmek İçin  Makamında  Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat GAMZELİ ‘ye Ziyarette Bulundular.

[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 31İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017