Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

18
TKDK VE KOSGEB  BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİ

 15.03.2019 tarihinde odamız  ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda TKDK hibeleri ve KOSGEB destekleri işadamları ve esnafa anlatıldı.

 

[Devamını oku...]

11

 28.02.2019 tarihli ve 30700 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunla,3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanununa geçici muafiyet maddesi eklenmiştir.

[Devamını oku...]

11
Tobb Çankırı Kadın Girişimciler İstanbul’daki Türkiye Girişimci Kadın Buluşmasında İlimizi Temsil Ettiler

 

Ticaret Bakanlığı organizasyonunda, Tobb ve Tesk’in  ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Girişimci Kadın Buluşması etkinliği 8 Mart 2019 tarihinde Sayın Emine Erdoğan‘ın teşrifleri ,Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar PEKCAN, Tobb Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Tesk  Başkanı Bendevi PALANDÖKEN’in katılımları ile 81 ilden katılan kadın girişimcilerle birlikte İstanbulda gerçekleşdi.

[Devamını oku...]

08
Çukurova Ahşap İşleme Makinaları Fuarı 2019

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Bu önemli buluşmada sizde yerinizi alın.

Detaylı bilgi için www.tuyap.com.tr/cukurovaahsapislemefuari/ 

[Devamını oku...]

08

  Afrika Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanlığı bünyesindeki Yatırım Ofisi (InvestSA) tarafından Pretoria Büyükelçiliğimiz ile temasa geçilerek, iki adet yatırım projesine ilişkin ülkemiz ile işbirliği yapma arzusunda oldukları ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

08

 Ülkemizin 2023 yılı vizyonu ve hedefleri doğrultusunda su kayıplarının kontrolü için çalışmalar gerçekleştiren kamu kurumlarının, özel sektör kuruluşlarının, akademisyenlerin ve öğrencilerin motivasyonlarını pekiştirerek su yönetiminde farkındalığı artırmak, başarılı projeler ile yenilikçi ürünleri teşvik etmek ve kamu - özel sektör - üniversite işbirliğine katkı sağlamak amacıyla Su Yönetimi Ödülleri programı tertip edilmiş olup, www.suyonetimiodulleri.org internet sitesinde ilan edildiği üzere aşağıdaki kategorilerde ödüller verilecektir.

[Devamını oku...]

07
Çankırı Ziraat Bankası Şube Müdürü Eniz ÜNAL Odamızı Ziyaret Etti

 Çankırı Ziraat Bankası Şube Müdürü Eniz ÜNAL Odamıza teşekkür ziyarette bulundular.Ziraat  Bankası Şube Müdürü Ediz ÜNAL oda üyelerimiz ile Ziraat Bankası arasında odamızın göstermiş olduğu koordinasyondan memnun olduğunu belirterek yönetim kurulu başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN’e teşekkür etti.

[Devamını oku...]

07
2019 İstihdam Seferberliği Toplantısı

2019 İstihdam seferberliği kapsamında Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN, Sgk İl Müdürü Hicran ÇAKMAKÇİ ve İş Kur İl Müdürü Alim ÇAYCI ile birlikte ortak Basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri ,Meclis Üyelerimizin yanı sıra Ticaret İl Müdürü Mehmet Ali YARANBAŞI ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf MÖHÜR toplantıda hazır bulınarak katkı sağladılar. 

[Devamını oku...]

06
2019 İstihdam Seferberliği Çağrısı

 2019 İstihdam Seferberliği Çağrısı

[Devamını oku...]

06

 İthalat denetimlerinin etkinliği ve ülkemize ihracat yapan yurtdışındaki yabancı firmaların izlenebilirliğinin arttırılması amacıyla bu firmalar için “İthalatta ihracatçı Kayıt Sistemi”(İİKS) programının oluşturulduğu belirtilerek, anılan program ile yurtdışındaki yabancı firmalara tekil bir numara verileceği kaydedilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 39İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017