Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

05
Türk Eximbank Bilgilendirme Toplantısı Odamızda Gerçekleşdi

05.03.2019 tarihinde odamızda Türk Eximbank Uzmanları Yakup KÜLEKÇİ  ve  Ayşe Aslıhan KÜÇÜK katılımlarıyla  gerçekleşen  imalatçı/ihracatçı ve döviz kazandırıcı faaliyetlerde bulunan firmalara yönelik olarak kredi,sigorta ve garanti programları bilgilendirme toplandısı yapıldı. 

[Devamını oku...]

05

T.C Çankırı Valiliği Emniyet Müdürlüğü’den  Odamıza gelen 31 Mart 2019 seçim güvenliği ile ilgili yazıya  aşağıdaki  bağlı dosyalardaki  ulaşabilirsiniz. 

[Devamını oku...]

05
 Çankırı Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanlığı Seçimi Yapıldı

04.03.2019 tarihinde Tobb Çankırı Kadın Girişimciler İcra Kurulu odamız Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN başkanlığında  toplanan ve İcra Kurulu  Doğal Üyesi olan Odamız Genel  Sekreteri  Hülya ATEŞ tarafından alınan yoklama ile yeterli çoğunluğun olduğu belirtilerek  yapılan seçim sonucu Kadın Girişimciler İl İcra Komitesi Başkanlığına Merve Güldür TEMELTAŞ seçilirken  

[Devamını oku...]

05
Çankırı Türk Büro-Sen Şube Başkanlığından Odamıza Ziyaret

04.03.2019 tarihinde Çankırı Türk Büro-Sen Şube Başkanı Metin MEMİŞ ve Başkan Yardımcıları Odamıza ziyarette bulundular.Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN ziyaret esnasında Türk Büro-Sen Şube Başkanı ve beraberindeki heyet ile  karşılıklı fikir alışverişinde bulundular 

[Devamını oku...]

05
Tkdk İl Koordinatörü Emre AKBIYIK Odamıza Ziyarette Bulundu

 Çankırı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Emre AKBIYIK odamıza ziyarette bulundu.  TKDK İl Koordinatörü Emre AKBIYIKTKDK’nın proje ve yatırımları ile ilgili   Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN’e bilgi verdi.Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÇELİKTEN TKDK İl Koordinatörü Emre AKBIYIK’ a odamıza ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

[Devamını oku...]

04

 Sts/Ulusal Veritabanına Taşımacılık Şirketlerince Toplu Veri İndirilmesine ilişkin Ayrıntılı Bilgiye Aşağıdaki Linkden 

[Devamını oku...]

26
Defterdarlıkdan Vergi Haftası Kutlamaları Kapsamında Odamıza  Ziyaret

 30. Vergi Haftası Kutlamaları sebebi ile ilimiz Defterdarı Ahmet Seçim GÜLDOĞAN Vergi Dairesi Müdürü Mithat GÜNEY,Personel Müdürü Murat KAZAK ve Muhasebe Müdürü İlker KARAKURT Çankırı Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten,Meclis Başkanı Cafer ÖZKAN ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ziyaret çerçevesinde karşılıklı fikir alış verişi ve istişarelerde bulunuldu. 

[Devamını oku...]

26
Tübitak 1512 Bigg Dünya ve Cosme-EEN Programı Odamızda Gerçekleşdi

 26.02.2019 tarihinde odamız konferans salonunda Düzce Teknopark’ın girişimci adayları için Girişimcilik ve Şirketleşme Birimi Koordinatörü Örg.Gör.Betül İşbilir KULA,Girişimcilik, Şirketleşme Birimi Uzmanı Selçuk CANTÜRK ve Fikri ve Sınai Haklar Birimi Sorumlusu Muhammet Yasin GÖK tarafından 1512 TübitakBigg Dünya ve Cosme-EEN programı üyelerimize ve çeşitli kurumlardan gelen kişilere sunum yapılarak  detaylı bir şekilde anlatıldı daha sonra katılımcıların soru ve cevapları ilgili kişiler tarafından cevaplandı.

[Devamını oku...]

25

 Tobb Çankırı Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Hakkında Duyuru

[Devamını oku...]

21

 26.02.2019 Salı saat 10:00’da odamız konferans salonunda Düzce Teknopark’ın girişimci adayları için düzenlenecek 1512 Tübitak Bigg Dünya ve Cosme-EEN programı bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 39İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017